Kā beidzot sākt dzīvot vienkāršāku, jēdzīgāku dzīvi – šis palīdzēs!

75300-mindfulness-full

Neapņemies pārāk daudz

Laiks ir ļoti dārgs. Kuri no šī brīža pienākumiem saskan ar tavām prioritātēm un kurus tu pildi tikai kā obligātu pienākumu?

Atbrīvojies no nekārtības

Fiziska nekārtība uz mūsu dzīvi atstāj ļoti negatīvu iespaidu, kā arī palielina stresa līmeni. Atbrīvojies no nekārtības vairākas reizes mēnesī – tas atstās pozitīvu iespaidu uz daudzām dzīves jomām.

Nedzenies pēc 24/7 produktivitātes

Necenties katru dienas minūti piepildīt ar kaut kā produktīva darīšanu. Ļauj sev vismaz divas stundas atpūsties no pilnīgi visa.

Pērc mazāk

Mazliet vairāk piedomā pie tā, ko tu ienes savā dzīvē. Tērē vairāk dzīves pieredzēm, nevis lietām. Tās kalpos daudz ilgāk!

Lasi vēl: TESTS: Izvēlies figūru un uzzini, kāds ir tavs dzīves stils un vai apkārtējie tevi mīl

Izslēdz paziņojumus

Sociālo tīklu un e-pastu paziņojumi mūs nepārtraukti traucē – tie liek mums domāt, ka visu laiku kaut kas ir jādara, ka esam atbildīgi par to, ka visiem pēc kārtas ir jāatbild – tā nav! Izslēdz paziņojumus, un iestāsies miers.

Avots: into-mind.com


 

Līdzīgi raksti

2 komentāri

  1. Skolnieciņš
  2. Uzdrošinies, sper soli un piepildi savus sapņus! https://goo.gl/MQAn8g

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close