Māte atklāj, pie kā noved vienaudžu vardarbība skolā. Tam ir jāpieliek punkts!!!

Capture

Māte caur asarām un sāpēm atklāti pastāsta par savu traģisko pieredzi ar vienaudžu vardarbību skolā. Viņas stāsts tiešām liek aizdomāties, ka mums, pieaugušajiem, ir jāiejaucas. Tam ir jāpieliek punkts.

Lindas Trevanas 13 gadus vecā meita Kesidija uzsāka mācības jaunā skolā 7 klasē. Viņas meita mācības uzsāka ar atvērtu sirdi, taču izveidot draudzību ar klases meitenēm viņai īsti neizdevās. Šīs meitenes Kesidiju ne tikai apsmēja, bet arī fiziski iespaidoja. Meitenes pat ārpus skolas veltīja laiku tam, lai apceltu Kesidiju – viņas nirgājās par meiteni sociālajos tīklos un pat atstāja banānu mizas uz Trevanu mājas sliekšņa.

Kesidija, nevarēdama izturēt šādu vardarbību, pārtrauca iet uz skolu. Tajā brīdī iejaucās viņas māte un devās runāt ar skolas vadību. Meitenes atvainojās Kesidijai un centās ar viņu sadraudzēties. Viņas uzaicināja Kesidiju uz festivālu.

Lasi vēl: FOTO: Sieviete taisa bezmaksas tetovējumus vardarbībā cietušām sievietēm

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt, kas notika ar Kesidiju!


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close