10 fakti par seksu, kas jāzina katrai sievietei

Īss, bet ļoti svarīgs apkopojums par erotiskajiem stereotipiem un citām lietam.

Par seksu jau ir stāstīts daudz. Jā, tēma ir tik interesanta un daudzveidīga, ka par to nekad nav pietiekoši informācijas. Seksā vienmēr ir iespējas augt un uzlaboties, jo uz spēles tiek likta orgasma kvalitāte, kas ir viena no spēcīgākajām un pievilcīgākajām pasaules sajūtām. Nu, emocijas. Tās bieži vien ir daudz svarīgākas par orgasmu. Tāpēc jums ir jāapgūst ne tikai jūsu ķermenis, bet arī jāzina daži seksa fakti.

Lasi arī: Melnais horoskops visām zīmēm – ja tev nav humora izjūtas, tad nelasi šo

1. Uzbudināts vīrietis nepamanīs jūsu nepilnības

Aizaugusi bikini līnija, lieka tauku rieviņa, strijas … Tas viss ir svarīgs mums, meitenēm, kas katru dienu kritiski pārbauda sevi spogulī. Vīrietis, kas ilgojas pēc tevis, ir pilnīgi vienaldzīgs pret visu, izņemot tavu atbildes kaisli un uzbudinātību. Turklāt, ja viņš jau ir nonācis gultā ar tevi, maz ticams, ka viņu uztrauks tavs celulīts vai mazas krūtis.

Turpini lasīt nākamajā lapā…


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close