Dzerot šo dzērienu, tievēsiet nakts laikā!

bedtime-weight-loss-drink-easy-and-powerful

Katrs tievēšanas process sākas ar to, ka ir nepieciešams samazināt uzņemto kaloriju daudzumu, patērējot tikai tik daudz, cik organisms tiešām pieprasa. Miega laikā organisma vielmaiņa palēninās. Mūsu piedāvātā dzēriena sastāvs palīdz veicināt vielmaiņas procesus, liekot organismam strādāt arī nakts laikā, tādā veidā dedzinot liekās kalorijas.

Jāņem vērā, ka tievēšanas laikā ļoti svarīgas ir arī fiziskās aktivitātes, jo tādā veidā iespējams sadedzināt pēc iespējas vairāk kaloriju. Fiziskās aktivitātes un pilnvērtīgs uzturs ir divi galvenie aspekti, kas nepieciešami tam, lai varētu notievēt.

Lasi vēl: Ideāls dzēriens – samazina tauku daudzumu, vēža risku un atbrīvo no toksīniem!

Līdzko organisms nesaņem pietiekoši daudz kaloriju, tas sāk izlietot enerģijas resursus. Kalorijas tiek uzglabātas tauku veidā. Diemžēl organisms nav spējīgs enerģiju uzņemt no kalorijām jeb taukiem, tādēļ tas sāk samazināt muskuļu masu, kas, savukārt, nepavisam nav labi ne izskatam, ne veselības stāvoklim. Protams, neskatoties uz pilnvērtīgu uzturu un fiziskajām aktivitātēm, iesakām paralēli lietot arī mūsu piedāvāto dzērienu, kas palīdzēs realizēt jūsu ieceres.

Iesakām šo dzērienu lietot pusdienu vietā vismaz pāris nedēļu garumā. Rezultāti būs redzami ļoti ātri!

 

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt kā pagatavot šo dzērienu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close