Gribi atsvaidzināt savu seksuālo dzīvi? Šīs lietas viņu gultā padarīs pilnīgi traku!

Lokanums guļamistabā, protams, ka var iekvēlināt vīrieti, bet ja katru reizi darīsi vienu un to pašu, tad drīz vien tā būs kā rutīna. Izmēģini šo tehniku!

Vīrieti ir nepieciešams uzbudināt pirms seksa, jo tas padarīs seksu daudz reižu labāku. Šo nakti jūs noteikti atcerēsieties vēl ļoti ilgi. Ir daži veidi, kā vīrieti iekvēlināt, lai viņš gultā būtu kā īsts tīģeris.

Palieliniet savu interesi par seksu

Vīrieši alkst, lai sieviete pirmā sāk sarunas vedināt uz seksu. Tas viņus uzbudina. Sievietei nav jābaidās būt drosmīgai sākt runāt neķītrības. Parādi vīrietim, ka vēlies ar viņu intīmas attiecības.

Šis ir pats vienkāršākais veids kā viņu sākt iekvēlināt. Šim paņēmienam nevajag nekādas īpašas iemaņas. Tev viss izdosies!

Uzziniet, kā viņam veikt lielisku minetu

Šis paņēmiens būs domāts tikai drosminiecēm. Pats labākais veids, kā uzbudināt vīrieti, ir veikt viņam lielisku minetu. Ja tu šo metodi pielietosi katru reizi, tad viņam tas vien ātri apniks.

Lasi vēl: Mazliet “omm” var novest pie liela “ooo!” guļamistabā – kā uzlabot seksuālo dzīvi

Varat apskatīties dažādus seksīgus video, kas jūs abus iekvēlinātu un tad uzmanību pievērsiet viens otram.

Izvēlies ko interesantu

Kaut kas interesants – to puiši gaida no tevis guļamistabā. Nebaidies izmēģināt jaunu pozu vai izmantot kādus palīglīdzekļus, kas abus uzbudinās.

Sieviete var droši izmantot piesaistošu apakšveļiņu, lai uzkurinātu vīrieti. Ja vēlies ko mežonīgāku, tad iegādājies rokudzelžus vai dažādus iepēršanas priekšmetus.

Avots: soulpost.ru


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close