Kā mīlējas katra no zodiaka zīmēm. Lasi un noskaidro, vai tas atbilst patiesībai.

AUNS: Aunam nemaz nav nepieciešama gulta, tas spēj visu darīt ļoti emocionāli un atklāti kā filmās. Tiem patīk sekss, jo šis ir veids kā nomirināties un tērēt savu enerģiju. Nevēlamies aizskart citas zodiaka zīmes, bet tomēr Auns varētu būt izturīgākais. Tie mēdz ātri saņemties un sagatavoties nākamajam dzimumaktam.

VĒRSIS: Tiem svarīgi ir katri pieskārieni un maigums. Priekšspēles laikā tiem patīk, ja glāsta muguru, matus. Patīk ļoti masāža, sevišķi erotiskā! Vērsis par sevi var domāt mazliet vairāk. Ja vērsis ir sieviete, tad viņai noteikti nepatiks seks uz netīras gultasveļas vai kādā nesakoptā vietā.

DVĪŅI: Tie var mēģināt dažādas mīlas lietas un iespējas. Tiem patīk viss jaunais, kam ātri pielāgojas. Pozas seksa laikā ir bieži jāmaina. Patīk daudz lielīties un solīt dažādus seksa priekus, ko dažkārt nemaz nepilda. Seksa laikā var sarunāties.

VĒZIS: Tie ir ļoti romantiski. Taču ļoti svarīgi ir neaizskart ar nepareizajiem vārdiem seksa laikā. Šāda kļūdīšanās var  pārtraukt Vēža gribēšanu nodarboties ar seksu visu atlikušo vakaru.

LAUVA: Protams arī gultā viņi vēlas būt karaļi. Ja tā ir sieviete, tad viņai patiks mīļošanās, apčubināšana un viss pārējais. Ja vīrietis, tad viņš gaidīs visu no sievietes.

Jaunava: Pēc seksa partneri var par to aprunāties, kā jutās un kas patika , kas nē.  Seksu uzsāk jau ar domu, kam kā jābūt.  Viss tiek laikus izdomāts.

SVARI: Savukārt svariem ir ļoti svarīgi gūt to, ko sniedz viņi paši.  Svarīga ir arī atmosfēra. Grūti būs koncentrēties seksam, ja blakus tepā būs kāds bērns, suns, vai kās cits, kas traucē. Svari ļauj izpausties partnerim.

SKORPIONS: Nodarbojies ar seksu šajā zimē? Jums ir jābūt seksa lietā visai zinošiem, pretējā gadijumā jūs var daudz kritizēt. Tomēr arī paši skorpioni kritizē sevi. Patīk ekstrēmi seksa veidi.

STRĒLNIEKS:  Visu patīk redzēt un vērot, tādā veidā droši varat fonā ieslēgt kādu erotisku kīno. Patīk gultā būt noteicējam. Tādēl arī viņi neuztraucas par partneru biežo maiņu. Nepievērš daudz uzmanību kādām sīkām detaļām.

MEŽĀZIS: Nav ļoti impulsivi un nespētu ar seksu nodarboties jebkurā laikā un vietā. Ja viņam viss ir izplānots, tad tā viss notiek lēnā garā. Tomēr, ja viņi nevēlas neko, tad arī nekā nebūs.

ŪDENSVĪRS: Pārsteidz ar orģinalitāti. Spēj daudzko atklāt un mēģināt no jauna. Varētu šos priekus baudīt arī vairākumā. Bieži vien nav greizsirdīgi. Maina bieži viedokli. Šī zodiaka zīme nav kautrīga gultā, līdz ar to ļauties ir daudz vieglāk.

ZIVIS: Ļoti attīstīta fantāzija. Gūltā zivis ir maigas, ļaujas emocijām un notikumu gaitai. Patīk gūt lielu baudu.


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close