Kā viņam patīk “nodarboties ar mīlestību” atkarībā no viņa Zodiaka zīmes?

Mēs katrs seksu uztveram mazliet citādāk, mums patīk citādākas lietas, citādāki partneri, tomēr katrai Zodiaka zīmei šajā ziņā ir kaut kas kopīgs.

Pavisam vienkārši – tagad pēc viņa Zodiaka zīmes vari noskaidrot viņa slēptākās seksuālās vēlmes!

AUNS (21. marts – 19. aprīlis)

Viņam patīk pakaitināt. Viņš dievina sievieti praktiski “novest līdz galam” un tad vienkārši apstāties. Aunu vīrieši gultā ir mazliet agresīvi, tāpēc viņi sagaida, ka partnerim būs līdzīgas vēlmes. Ar šādu cilvēku gultas prieki nekad nav garlaicīgi – izmēģināt var visu!

VĒRSIS (20. aprīlis – 20. maijs)

Vērša vīrietim ļoti nepatīk, ja partnere nesasniedz orgasmu, tomēr ar Vērsi sekss nav tikai orgasma sasniegšana – svarīgi ir skūpsti, pieskārieni un nebeidzamas priekšspēles. Ja arī viss nenonāk līdz galam, tas nenozīmē, ka sekss ir bijis slikts.

Lasi vēl: Skalā no 1 līdz 10 – cik neķītra ir katra Zodiaka zīme!

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu arī ko vairāk par savu vīrieti!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close