Ko darīt, ja attiecībās nesaskan vēlme pēc seksa?

Lasītājs jautā: “Sieva negrib seksu tik daudz cik es. Ka panākt, lai gribēšana ir abiem?”

Atbild Dzīvesmākslas akadēmijas pasniedzēja Dimantra Antra: “Sieviete vēlas seksu tad, ja vīrietis ir iemācījis, ka caur viņa rokām, pieskārieniem sieviete gūst atslābumu, baudu, kaifu. Sievietei vislielākā bauda ir atslogot smadzeņu sistēmu. Sieviete ikdienā nogurst, pārdzīvo, streso un sekss ir veids, kā vīrietis dod dziļu atslābumu, ja viņš to prot iedot.

Par seksu vajadzētu runāt ārkārtīgi daudz, lai būtu zināšanas, kas ir tas, ko sieviete tajā gaida. Bet vienkārši par to runājot, tas ir dziļš smadzeņu, ķermeņa, nervu sistēmas atslābums, ko iegūst caur orgasmu. Jo tad sieviete atdot milzīgu jaudu savas dzīvības enerģiju vīrietim un savukārt viņš pēc tā jūtas ar enerģiju uztankojies. Bet sieviete atdevusi savu dzīvības enerģiju un jūtas atslābusi. Un abiem no šī procesa ir labums.

Lasi vēl: Kā vīrieši izvēlas, ar kādām sievietēm krāpt savas partneres?

Brīdī, kad sieviete jutīs savu enerģijas uzkrājumu, viņa vērsīsies pie vīra, lai atdotu to viņam. Tādēļ vīrietim ir jāiegriež šis ritenis tā, ka viņš procesā prot atslābināt sievieti. Sievietei tas ļoti patiks, jo viņai būs iespēja atslābt un nodot enerģiju vīram.”

Avots:


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close