Sievietēm ar ŠĀDU augšlūpu pavisam noteikti ir lieliskāki orgasmi – pārbaudi!

Nu, šis ir negaidīti, bet, ja jau zinātne saka…

Protams, ne visas sievietes ir spējīgas piedzīvot orgasmu, tomēr dažām pēdu pirkstus rauj krampī pat tik vien kā īstā deva priekšspēles.

Seksuālās medicīnas žurnāls nesen ir nācis klajā ar jaunu pētījumu, kas varētu mainīt praktiski visu, ko tu jebkad esi domājusi par orgasmiem.

Lūk, ko zinātnieki atklāja: tieši zem tava deguna ir tā mazā, dīvainā iedobīte, kas ir zināma arī kā filtrs. Tas ir kā kanāls, kas savieno degunu ar augšlūpu. Tieši zem iedobītes augšlūpas centrā ir mazs, pufīgs punkts, ko sauc par tuberkulu.

Lasi vēl: Neticami fakti par orgasmu, kurus tu noteikti vēl nezināji – #7 pārsteigs!

Tagad rūpīgi apskati to spogulī, patausti to. Kādēļ? Jo pētījums apgalvo, ka sievietēm, kurām šī daļiņa ir izteiktāka un pufīgāka, esot spēcīgāki vaginālie orgasmi nekā sievietēm ar mazāk izteiktām tuberkulām.

Tas it kā izklausās dīvaini, tomēr varbūt tas nemaz tā nav – gadiem ilgi cilvēki ir centušies atrast korelāciju starp augšējām un apakšējām lūpām – tad, nu, lūk, kur tā ir!

Avots: womenshealthmag.com


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close