Valsts policija atrod 2003.gadā dzimušas sievietes līķi; vainīgo vīrieti izdodas aizturēt ļoti bīstamā situācijā

Meklējot bezvēsts prombūtnē esošu jaunu sievieti, Valsts policija radās aizdomas, ka pret viņu vērsts noziegums. Vakar, vienas dienas laikā policija atrada gan jaunās sievietes mirstīgās atliekas, gan aizturēja iespējamo vainīgo personu – viņas paziņu. Izmeklēšanas laikā dienesti novērsa iespējamā vainīgā vīrieša potenciālu pašnāvības mēģinājumu, “Apollo.lv” informēja VP pārstāvji.

Šodien vīrietim tiesa jau piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu un izmeklēšana kriminālprocesā turpinās, tostarp skaidrojot notikušā motīvu un precīzākus apstākļus.

Vakar, 27. jūnijā, Valsts policijā tika saņemta informācija, ka no iepriekšējā vakara bezvēsts prombūtnē atrodas kāda 2003. gadā dzimusi sieviete, kura pēdējo reizi redzēta 26. jūnijā, Ādažu novadā, Carnikavā kopā ar savu paziņu – 2004. gadā dzimušu vīrieti.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 1. biroja 1. un 2. nodaļas darbinieki sadarbībā ar Valsts policijas Kriminālizmeklēšanas pārvaldes 1. nodaļas darbiniekiem nekavējoties sāka saņemtās informācijas pārbaudi un sievietes meklēšanas pasākumus. Un tās pašas dienas pievakarē Carnikavā, meža masīvā likumsargi atrada bezvēsts prombūtnē esošas sievietes līķi ar saskatāmām vardarbīgas nāves pazīmēm.

Vienlaikus vakar ap pulksten 13.30 Valsts policijas rīcībā nonāca informācija, ka bezvēsts prombūtnē esošās sievietes paziņa atrodas Rīgā, uz kādas daudzdzīvokļu mājas jumta un, iespējams, vēlas veikt pašnāvību.

Notikuma vietā nekavējoties ieradās operatīvie dienesti – Valsts policija, kā arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, lai novērstu pašnāvību. Veiksmīgas sadarbības rezultātā jaunais vīrietis tika aizturēts turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Izmeklēšanas laikā vīrietis tika atzīts par aizdomās turēto kriminālprocesā, kas šobrīd kvalificēts pēc 117. panta piektā punkta pazīmēm, proti, par slepkavību pastiprinošos apstākļos, pēc kuras izdarīta līķa apgānīšana un par kuru likums paredz mūža ieslodzījumu vai brīvības atņemšanu uz laiku no desmit līdz divdesmit gadiem un probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Vīrietim tiesa šodien piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Izmeklēšanu kriminālprocesā turpina veikt Valsts policija Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 1. biroja 1. nodaļa, šobrīd tiek skaidroti notikušā apstākļi un motīvs, raksta apollo.lv.

Lasi vēl: Vangas padomi divām zodiaka zīmēm, kā 2022. gadā izbeigt nabadzības svītru savā dzīvē un kļūt bagātiem

Valsts policijas atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

COMMENTS

Leave a Comment