Skip to content
Zeltene
  • Jaunākie raksti
  • Interesanti
  • Dzīvesstils
  • Kultūra
  • Padomi un Receptes
  • Notikumi un Ziņas

Day: 16/03/2017

Orhidejas atsakās augt? Lūk, kā par tām pareizi rūpēties!

Posted on 16/03/2017 by Aigars Andersons
Orhidejas atsakās augt? Lūk, kā par tām pareizi rūpēties!

Orhidejas ir viens no skaistākajiem augiem – gandrīz jebkura sieviete alkst palodzi, ko rotātu vairāki orhideju podiņi.

Lasīt vairāk
Posted in Jaunākie raksti Tagged 17 1 Comment

Ārsti lūdz cilvēkus pārtraukt lietot ibuprofēnu sāpju mazināšanai: tas rada ŠĀDUS veselības riskus!

Posted on 16/03/201709/02/2020 by Aigars Andersons
Ārsti lūdz cilvēkus pārtraukt lietot ibuprofēnu sāpju mazināšanai: tas rada ŠĀDUS veselības riskus!

Vai arī tu galvassāpju vai citu sāpju gadījumā paļaujies, ka ibuprofēnu saturošas zāles ātri atvieglos tavas ciešanas? Ja jā, tad pēc šī raksta izlasīšanas, tu, visticamāk, to pārtrauksi darīt.

Lasīt vairāk
Posted in Jaunākie raksti 49 Comments

Lielā pavasara tīrīšana. Ko obligāti reizi gadā kārtīgi jāiztīra?

Posted on 16/03/201725/03/2017 by Aigars Andersons
Lielā pavasara tīrīšana. Ko obligāti reizi gadā kārtīgi jāiztīra?

Pavasaris ir klāt, un laiks iejusties Pelnrušķītes ādā. Jāiztīra viss rudens un ziemas drēgnums no mājas un jāielaiž tur pavasaris. Esam apkopojuši sarakstu ar tām lietām, kas obligāti reizi gadā kārtīgi jāiztīra!

Lasīt vairāk
Posted in Jaunākie raksti Tagged 14:00, 20.03, mans Leave a comment

Kā no auduma pārpalikumiem izgatavot sirsnīgu dāvaniņu, kas ne tikai sildīs sirdi, bet arī labi smaržos?

Posted on 16/03/2017 by Aigars Andersons
Kā no auduma pārpalikumiem izgatavot sirsnīgu dāvaniņu, kas ne tikai sildīs sirdi, bet arī labi smaržos?

Izsaki sirsnīgus sveicienus ar patīkami smaržojošiem sirds formas maisiņiem, kas izgatavoti no auduma atgriezumiem un lentītēm.

Lasīt vairāk
Posted in Jaunākie raksti Tagged 10:00, 17.03, tulku Leave a comment

Kā sociālie tīkli var ietekmēt tavu karjeru un no kā jāuzmanās? Tev tas jāzina!

Posted on 16/03/201720/03/2017 by Aigars Andersons
Kā sociālie tīkli var ietekmēt tavu karjeru un no kā jāuzmanās? Tev tas jāzina!

21. gadsimtā darba devēji skatās ne tikai uz tavu CV un motivācijas vēstuli, bet arī ieskatās tavos sociālo tīklu profilos, lai gūtu plašāku priekšstatu par tevi kā personību. Ieskaties un uzzini, kam tev jāpievērš uzmanība!

Lasīt vairāk
Posted in Jaunākie raksti Tagged 14:00, 16.03, mans 1 Comment

Recepte: neatkārtojama brūnā rulete ar banāniem!

Posted on 16/03/2017 by Aigars Andersons
Recepte: neatkārtojama brūnā rulete ar banāniem!

Šoreiz mēs tev piedāvājam iepazīties ar kādas gardas ruletes recepti, kas ne tikai garšo labi, bet arī izskatās visnotaļ kārdinoši, turklāt tur nav nekā sarežģīta – viegli pagatavojama un arī sastāvdaļas ir pavisam vienkāršas!

Lasīt vairāk
Posted in Jaunākie raksti Tagged 13:00, 16.03, LA Leave a comment

17. marta dienas horoskops – jāpārvar grūtības!

Posted on 16/03/2017 by Aigars Andersons
17. marta dienas horoskops – jāpārvar grūtības!

Uzzini, kas šodien ir gaidāms katrai horoskopa zīmei!

Lasīt vairāk
Posted in Jaunākie raksti Leave a comment

Iepazīsties – šis ir pasaulē vecākais kaķis! Saimniece dalās ar viņa ilgdzīvošanas noslēpumu!

Posted on 16/03/201716/03/2017 by Aigars Andersons
Iepazīsties – šis ir pasaulē vecākais kaķis! Saimniece dalās ar viņa ilgdzīvošanas noslēpumu!

Iepazīsties ar kaķi Korduroju. Viņš ir dzimsi 1989. gada 1. augustā, kas viņu oficiāli padara par pasaulē vecāko kaķi. 27 gadus vecajam murrātājam cilvēka gados būtu jau 124 gadi!

Lasīt vairāk
Posted in Jaunākie raksti 1 Comment

(VIDEO) Šo pāri pieķēra, mīlējamies uz braucoša motocikla. Pārgalvīgi un pretīgi!

Posted on 16/03/201716/03/2017 by Aigars Andersons
(VIDEO) Šo pāri pieķēra, mīlējamies uz braucoša motocikla. Pārgalvīgi un pretīgi!

Brīdinām: rakstā redzamais video satur nepiedienīgus skatus!

Lasīt vairāk
Posted in Jaunākie raksti Tagged 16.03 Leave a comment

Viņas vecāki bija šokā. Atkārtojot “multenēs” redzēto, piecgadīga meitene izdara kaut ko neprātīgu!

Posted on 16/03/201716/03/2017 by Aigars Andersons
Viņas vecāki bija šokā. Atkārtojot “multenēs” redzēto, piecgadīga meitene izdara kaut ko neprātīgu!

Diezgan daudz vecāku izmanto iespēju nosēdināt bērnus pie televizora, planšetes vai datora, uzliekot viņiem kādu multiplikācijas filmu, lai paši varētu izdarīt mājas soli vai citas lietas.

Lasīt vairāk
Posted in Jaunākie raksti Tagged 16.03 Leave a comment

100 kg smaga meitene ar neparastu, bet vienkāršu diētu zaudē 50 kg liekā svara. No šī stāsta var daudz mācīties!

Posted on 16/03/201716/03/2017 by Aigars Andersons
100 kg smaga meitene ar neparastu, bet vienkāršu diētu zaudē 50 kg liekā svara. No šī stāsta var daudz mācīties!

Viņa atbrīvojās no 50 kilogramiem liekā svara ievērojot pavisam vienkāršu režīmu – tādam sekot var jebkurš!

Lasīt vairāk
Posted in Jaunākie raksti Tagged 16.03 Leave a comment

Populārākie raksti

  • 4 populāri veidi kā atsvaidzināt vannas istabas aizkaru
    4 populāri veidi kā atsvaidzināt vannas istabas aizkaru
  • Tests: Izvēlies kreklu, un mēs tev pateiksim, kāds būs tavs topošais vīrs
    Tests: Izvēlies kreklu, un mēs tev pateiksim, kāds būs tavs topošais vīrs
  • 4 pareizi orhidejas kopšanas noslēpumi, lai zieds regulāri ražotu jaunus dzinumus
    4 pareizi orhidejas kopšanas noslēpumi, lai zieds regulāri ražotu jaunus dzinumus
  • Dvieļi kļūs mīksti un kupli dabiskā veidā, ja veļas mašīnai pievienosi vienu vienkāršu sastāvdaļu
    Dvieļi kļūs mīksti un kupli dabiskā veidā, ja veļas mašīnai pievienosi vienu vienkāršu sastāvdaļu
  • Kaimiņš jau piecus gadus šādi baro jāņogas un upenes: ogas ir teju tik lielas kā vīnogas
    Kaimiņš jau piecus gadus šādi baro jāņogas un upenes: ogas ir teju tik lielas kā vīnogas

March 2017
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
« Feb   Apr »
  • Jaunākie raksti
  • Interesanti
  • Dzīvesstils
  • Kultūra
  • Padomi un Receptes
  • Notikumi un Ziņas

Aptauja

Populārākie raksti

  • Vienkāršs veids kā iztīrīt tējkannas snīpja iekšpusi
    Vienkāršs veids kā iztīrīt tējkannas snīpja iekšpusi
  • Vai jums vajadzētu iegādāties bezvadu gludekli: ierīces plusi un mīnusi
    Vai jums vajadzētu iegādāties bezvadu gludekli: ierīces plusi un mīnusi
  • Noderīgas metodes un bez ķīmiskās tīrīšanas, lai iztīrītu matraci no traipiem
    Noderīgas metodes un bez ķīmiskās tīrīšanas, lai iztīrītu matraci no traipiem
  • Pastāstīsim kā uzlabot krāna ūdeni istabas augu laistīšanai
    Pastāstīsim kā uzlabot krāna ūdeni istabas augu laistīšanai
  • Raganu stunda: ko tas nozīmē, ja bieži pamostaties pulksten 3:00
    Raganu stunda: ko tas nozīmē, ja bieži pamostaties pulksten 3:00
  • Apgriežot rozes šādi, tās lieliski pārziemos un ziedēs vēl bagātīgāk: eksperte sniedz vērtīgus padomus
    Apgriežot rozes šādi, tās lieliski pārziemos un ziedēs vēl bagātīgāk: eksperte sniedz vērtīgus padomus
  • Vienkāršas metodes kā novērst paklāja slīdēšanu uz grīdas
    Vienkāršas metodes kā novērst paklāja slīdēšanu uz grīdas
  • Noderīgs dzīves ieteikums, kāpēc cilvēki liek kartupeļus ādas apavos
    Noderīgs dzīves ieteikums, kāpēc cilvēki liek kartupeļus ādas apavos
  • Vienkāršs triks palīdzēs uzlabot smaržu mājā
    Vienkāršs triks palīdzēs uzlabot smaržu mājā
  • Īpašs horoskops. Uzzini, kāda ir tava sūtība un karmiskie uzdevumi
    Īpašs horoskops. Uzzini, kāda ir tava sūtība un karmiskie uzdevumi

Populāri raksti

  • Četrdesmit Vangas pravietojumi pēc dzimšanas gada un mēneša. Unikāla tabula!

    Četrdesmit Vangas pravietojumi pēc dzimšanas gada un mēneša. Unikāla tabula!

    November 14, 2019
  • Viņi kļuva par vecākiem 12 un 15 gadu vecumā; Kas noticis pēc 10 gadiem

    Viņi kļuva par vecākiem 12 un 15 gadu vecumā; Kas noticis pēc 10 gadiem

    July 30, 2023
  • Laimīgie! Šīm zodiaka zīmēm 2020. gads nesīs visvairāk pozitīvo pārmaiņu – 2020. gada horoskops

    Laimīgie! Šīm zodiaka zīmēm 2020. gads nesīs visvairāk pozitīvo pārmaiņu – 2020. gada horoskops

    November 22, 2019
  • Asinsvadu tīrīšana: Kā uzturēt asinsvadus tīrus un tonizētus – 5 zelta receptes

    Asinsvadu tīrīšana: Kā uzturēt asinsvadus tīrus un tonizētus – 5 zelta receptes

    February 17, 2020

Jaunākie raksti

  • Petroleja, amonjaka šķīdums, jods… vai ar tiem var apstrādāt dārzu? Vai dīvainās lauku receptes darbojas?

    Petroleja, amonjaka šķīdums, jods… vai ar tiem var apstrādāt dārzu? Vai dīvainās lauku receptes darbojas?

    June 25, 2026

  • Neticami garda pica ar kabaču mīklu un pildīti kabači ar gaļu un sieru: 2 brīnišķīgas receptes

    Neticami garda pica ar kabaču mīklu un pildīti kabači ar gaļu un sieru: 2 brīnišķīgas receptes

    June 25, 2026

  • Finanšu pratība sievietēm: praktiski soļi ceļā uz finansiālu neatkarību

    Finanšu pratība sievietēm: praktiski soļi ceļā uz finansiālu neatkarību

    June 11, 2026

Izvēlne

  • Jaunākie raksti
  • Interesanti
  • Dzīvesstils
  • Kultūra
  • Padomi un Receptes
  • Notikumi un Ziņas

Noteikumi

  • Lietošana
  • Par mums un kontakti
  • Privātums

© IMS, 2014

Proudly powered by WordPress | Profitmag by Rigorous Themes