“Dod šurp savu pensiju un vācies prom no mūsu mājas!” – omītei paziņoja mazmeita, taču viņa nenojauta kā tas beigsies

Pagājušā gada sākumā ārsts lika Annai doties atpūsties un uzkrāt spēkus pie jūras. Viņš pauda, ka siltais, sāļais gaiss viņai palīdzēs atgūt un pat uzlabot veselību. Annai nebija neviena, izņemot meitu Olgu un mazmeitu Katju.

Olgas vīrs pameta ģimeni gandrīz uzreiz pēc Katjas piedzimšanas. Vecmāmiņa ar meitu dzīvoja pilsētā, tā bija pelēka un drūma, bieži lija lietus. Mazmeitai Katjai izdevās no turienes aizbraukt, viņa satika jaunu vīrieti, ar kuru sāka nopietnas attiecības, viņa vārds bija Iļja, abi iekārtojās uz dzīvi Krasnodarā, tuvāk jūrai un vīrieša vecākiem.

Vasarā Olga nopirka mātei biļeti uz Krasnodaras novadu, lai viņa varētu apciemot savu mazmeitu. Pirms aizbraukšanas Olga mātei teica, ka par visu norēķināsies mazmeita un viņai tikpat kā neko nevajadzēs maksāt.

Kad Anna ieradās lidostā, viņu sagaidīja mazmeitas dzīvesbiedrs. Viņš vecajai dāmai  uzdāvināja margrietiņu pušķi – varēja noprast, ka jaunais vīrietis priecājas viņu satikt. Taču ierodoties viņu mājās, mazmeita ļoti auksti sagaidīja vecmāmiņu, visi paēda vakariņas un devās uz savām istabām. Laiks nebija īpaši vēls, bet no ceļojuma Anna bija ļoti nogurusi un nolēma iet gulēt. Viņas istabā ienāca mazmeita, atnesa gultasveļu un klusējot nometa gultā, ejot ārā no istabas, Katja pagriezās un teica: tu visu sabojāji, tu tikai traucē!

Lasi vēl: ”Es vienkārši sastingu un vairs nejutu itin neko” Ingu nežēlīgi izvaroja, pat vairākas reizes

Anna gulēja ļoti slikti, viņa visu laiku prātoja, kāpēc ir traucējusi pašas mazmeitai. No rīta Katja nebija brokastīs, Iļja teica, ka mīļotajai šodien esot bijis slikts garastāvoklis un viņa devusies uz darbu agrāk. Viņš arī pastāstīja, ka viņa vecāki ļoti vēlas iepazīties ar Katjas radiniekiem un šodien būs kopīgas vakariņas. Viņi gatavoja vakariņas kopā, Anna visos iespējamos veidos centās palīdzēt mazmeitai, bet paklupa un nejauši nometa zemē salātu trauku. Mazmeita sāka kliegt uz vecmāmiņu.

– Tu tikai traucē un iztraucēsi arī mūsu ilgi gaidīto atvaļinājumu. Kad vēl tagad tas būs? Anna klusēja.

Kad ieradās viesi, Katja izturējās ļoti pieklājīgi topošā līgavaiņa vecāku priekšā. Viņa laipni uzrunāja visus un neatstāja bez uzmanības pat Annu. Iļjas vecāki norāja abu topošos laulātos, uzzinājuši, ka divu dienu laikā, atrodoties kūrortā, Anna ne reizi nav izgājusi ārā un viņu bērni viņai pat nav parādījuši jūru. Tad viņi teica, ka rīt no rīta piebrauks un paņems līdzi Annu izklaides braucienā.

Nākamajā dienā Annai izdevās pabūt pie jūras, viņa labi pavadīja laiku un lieliski sadraudzējās ar mazmeitas līgavaiņa vecākiem. Viņi aizveda sievieti uz restorānu un piedāvāja nobaudīt gardu maltīti. Lasot ēdienkarti, Anna neeko neizteica vairāk kā puse no ēdieniem, viņa jutās ļoti neērti, arī cenas šokēja – viena maltīte maksāja 400 rubļu.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Leave a Comment