Finanšu horoskops nedēļai no 12. – 18. decembrim

010christmasshopping

Straujiem soļiem tuvojas svētki, kas nozīmē to, ka ir pēdējais laiks lūkoties pēc dāvanām saviem mīļajiem, taču vispirms mums noteikti kārtīgi vajadzētu izvērtēt savu finansiālo situāciju, lai beigu beigās nepaliktu ar tukšām kabatām!

Šīs nedēļas finanšu horoskops palīdzēs Jums atrisināt ļoti daudzus ar finansēm saistītus uzdevumus un tikt skaidrībā ar prioritātēm. Sekojot zvaigžņu rekomendācijām, Jūs varēsiet izvairīties no kļūdām un sagaidīt Jauno 2017. gadu bez liekām raizēm.

Lasi vēl: Lielais finanšu horoskops decembrim – nekrītiet galējībās!

Šī nedēļa būs periods, kurā katram no mums var nākties iziet cauri kādiem noteiktiem pārbaudījumiem, bet, ja beigu beigās Jum pietiks centības un drosmes tikt ar to visu galā, nedēļas nogalē Jūs sagaidīs kāds patīkams pārsteigums!

 

Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu savu šīs nedēļas finanšu horoskopu


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close