Hakeru apvienības “Anonymous” nopludinātie dokumenti atklāj okupantu iebrukuma plānus

Hakeru apvienība “Anonymous” mikroblogošanas vietnē “Twitter” ievietojusi Krievijas Melnās jūras flotes vienības dokumentus, kuros norādīts, ka iebrukums Ukrainā apstiprināts 18. janvārī un valsts pārņemšana plānota 15 dienās.

Krievijas noziedzīgā režīma karaspēka plānošanas dokumenti atklāj, ka iebrukums Ukrainā bija paredzēts no 20. februāra līdz 6. martam.

Kā sociālajā tīklā “Facebook” paziņojis bruņoto spēku operatīvi taktiskais grupējums “Vostok”, starp ukraiņu iegūtajiem dokumentiem ir karte, kaujas uzdevums, pazīšanās signālu tabula, personālsastāva saraksts un cita informācija. Konkrētajai jūras kājnieku vienībai bijis dots uzdevums sadarbībā ar сitām armijas vienībām bloķēt un pārņemt savā kontrolē Melitopoli.

Lasi vēl: Krievija gatava otrajām sarunām ar Ukrainu

“Ja kāds no gūstekņiem atkal teiks, ka atbraucis uz mācībām un apmaldījies, neticiet – viņi zināja, rūpīgi plānoja un gatavojās, raksta apollo.lv

Bet krievu agresoriem teiksim – pametiet vien arī turpmāk savu tehniku un slepenos dokumentus, tie mums noderēs. Pirmām kārtām Ukrainas aizstāvjiem, bet vēlāk arī Hāgā,” secināts grupējuma paziņojumā.

 

COMMENTS

Leave a Comment