Kādus augus lietot ārstniecībā un maģiskai iedarbībai katrai zodiaka zīmei

Lietošana

Pirms augu lietošanas, vēlams tos izkaltēt. Zaudējot ūdeni, augi iegūst uguns stihijas enerģiju. Spirta uzlējumos augi zaudē savas maģiskās spējas. Ja cilvēks lieto augu tējas vai uzlējumus, viņš neapzināti pieslēdzas pie konkrētā auga enerģētiskā lauka. Jo mazāk cilvēks pretosies šī lauka iedarbībai, jo lielāku ārstniecisko efektu sniegs augs un cilvēks ātrāk izveseļosies. Jāievēro, ka nevajag vākt panīkušus augus vai augus, kas aug tuvu atkritumu izgāztuvēm, jo augā saglabājas arī enerģija, ko tas guvis no apkārtējās vides, kurā tas audzis.  Nav ieteicams ārstnieciskās tējas lietot lielā daudzumā –  “zirga devu”. Strauji un lielās devās lietojot augu tējas, organisms neapzināti var sākt pretoties auga ārstnieciskajai enerģētikai. Tāpēc tējas ieteicams lietot normālās devās, un ne pārāk stipras koncentrācijas. Mazākas devas, kas lietotas ilgākā laika periodā ir efektīvākas nekā lielas devas mazā laika periodā. 
 Lietojot tējas palīdziet savai zemapziņai – iedomājieties skaistu lauku, kurā krāšņi zied vai aug augs, kura tēju patreiz lietojiet. Tad atveseļošanās iestāsies ātrāk.

 Ieteicamie augi, vadoties no zodiaka zīmēm:

 Aunam

adoniss, alveja, lauru koks, baziliks, asinszāle, timiāns, pelašķis, pipari, piparmētra, mārrutki, mežrozīte. Galvassāpju gadījumos ir ieteicams  lietot kumelīšu un lavandas kompreses: viena ēdamkarote augu maisījuma uz 2 litriem ūdens.

 Vērsim

alteja, vaivariņš, brūklenāji, zemenes, raudene, mātere, retējs, atraitnīte un mežrozīte. Laiku pa laikam ieteicams lietot urīndzenošus augus kā arī skalot kaklu ar antibakteriālu augu novārījumiem. Vispārējai veselības nostiprināšanai Vēršiem ieteicams lietot plūmju sulu. Kā arī imunitātes paaugstināšanai un organisma attīrīšanai salātos vairāk pievienot selerijas un pētersīļus.

 Dvīņiem

 kalmes, vaivariņš, baldriāns, ārstniecības amoliņš, mātere, raudene, mārsils, pelašķis, fenhelis, vijolīte, kosa, salvija. Ir ieteicamas vannas peldes ar vilkābeli, vijolīti un salviju novārījumu.

 Vēzim

vilkābele, maura sūrene, raudene, zemenes, irbene, ieva, nātres, retējs, cigoriņi. Vispārējas veselības un tonusa uzlabošanai Vēžiem ieteicams vannām pievienot bērzu lapas. Zarnu trakta darbības uzlabošanai ieteicams tējām pievienot pelašķus, kumelītes, liepu ziedus, anīsu vai vilkābeli.

 Lauvai

adoniss, arnika, vilkābele, baldriāns, asinszāle, kliņģerīte, irbene, nātre, upenes, pelašķis, fenhelis. Muguras sāpju gadījumā uz muguras ieteicams likt kāpostu lapu un papardes putriņu, kas uzlikta uz siltas kāpostu lapas. Pavasarī ieteicami visāda veida dārzeņi, salāti svaigā veidā.

 Jaunavai

brūklenes, baldriāns, virši, melisa, piparmētra, rozmarīns, kumelīte, upenes, mellenes. Lai stiprinātu zarnu traktu, Jaunavām ieteicams lietot kumelīšu un liepu ziedu (1:1)  tēju.

 Svariem

brūklenes, zilenes, bērzu pumpuri, zemenes, upenes, maura sūrene, miltene, vijolītes, kosa, apinis, mārsils, mellenes. Lai uzturētu veselu mugurkaulu, ieteicams lietot pieneņu ziedu tēju: 1 ēdamkarote ziedu uz glāzi ūdens, nostādināt 10 minūtes un dzert katru dienu pa glāzei pusotru mēnesi.

 Skorpionam

kumelītes, piparmētra, mārsils, nātres. Organisma attīrīšanai ieteicams arnikas novārījums.

 Strēlniekam

anīss, vaivariņi, salmene, vilkābele, virši, nātre, sarkanais āboliņš, malva, mātere, ķimenes, vijolītes, apinis, strutenes, salvija. Pavasarī veselīgi lietot salātus, kuriem pievienota gurķu mētra. Žultspūšļa profilaksei ieteicams regulāri lietot svaigus kāpostu.

 Mežāzim 

vaivariņi, melnais plūškoks, baldriāns, retējs, strutene. Reimatisma un artrīta profilaksei vēlams palietot tēju, kas pagatavota no kumelītes, lavandas, vijolītes un salvijas proporcijās 1:1:2:2 uz 1 litru ūdens. Ļaut ievilkties un izdzert visu dienas laikā starp ēdienreizēm.

 Ūdensvīram

bērza pumpuri, brūklenes, baldriāns, virši, asinszāle, kliņģerītes, lavanda, retējs, liepu ziedi, piparmētra, pienenes, biškrēsliņi, pelašķi, kumelītes, kosa, salvija, apinis. Veselības uzturēšanai Ūdensvīram labi lietot ķiplokus dažādos veidos.

Zivīm

vaivariņš, baldriāns, dzelzene, nātre, liepu ziedi, vērmeles, mātere, upenes, ķimenes, vijolītes, apinis, čaga, strutene. Lai attīrītu organismu, Zivīm ieteicams lietot salvijas novērījumu, bet imunitāti var stiprināt ar cigoriņiem. Lai uzlabotu asinsriti kājās, ieteicams tās ierīvēt ar kastaņu uzlējumu spirtā.

Leave a Comment