Nedēļas horoskops no 12. – 18. decembrim – uzzini savas veiksmīgās dienas!

o-easy-christmas-cookies-facebook

Esam sagaidījuši pirmssvētku nedēļu, kad ir visīstākais laiks sākt iegādāties dāvanas un gatavoties Ziemassvētku sagaidīšanai, bet šīs nedēļas horoskops palīdzēs mums noskaidrot, kādus pārsteigumus mums šajā brīnumainajā laikā ir ieplānojušas zvaigznes!

Protams, ka visus šajā nedēļā gaida lielais iepirkšanās drudzis, turklāt pilnīgi iespējams, ka mūs jau sāks pārņemt svētku noskaņojums, taču tas nebūt nenozīmē, ka mēs slinkosim. Gluži otrādi – tā būs motivācija pēc iespējas ātrāk pabeigt visus iesāktos darbus, lai beidzot ķertos klāt patīkamajām lietām!

Lasi vēl: Decembra mēneša horoskops – uzzini savas veiksmīgās dienas!

Šī nedēļa mums var atnest arī jaunas pazīšanās, kas var būt visnotaļ izdevīgas, bet visādi citādi – baudām šo pirmssvētku periodu un ticam brīnumiem!

 

Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu, ko šajā nedēļā mums ieplānojušas zvaigznes 


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close