Atbrīvojies no nierakmeņiem ar ŠĪ dzēriena palīzību; pietiek ar pusglāzi!

napitak-bubreg

Viena no mūsdienās izplatītākajām veselības problēmām ir nierakmeņi, ar šo slimību saskaras gan vīrieši, gan sievietes. Nierakmeņi dzīves gaitā var veidoties jebkuram cilvēkam.

Akmeņi var veidoties, ja nav līdzsvarots urīna izstrādes process organismā. Tas var būt saistīts ar to, cik daudz šķidruma izdzerat un vai urīnā ir vielas, kas stimulē akmeņu veidošanos.

Simtomi, kas liecina par nierakmeņiem:

  • Uz nierakmeņu un urīnceļu akmeņu esamību bieži vien norāda sāpes. Tomēr simptomi var variēt no spēcīgām sāpēm līdz sāpju neesamībai, un tas ir atkarīgs no akmens raksturīgajām pazīmēm, piemēram, akmens lieluma, formas un atrašanās vietas urīnceļos.
  • Stipras sāpes (nieru kolikas) – Ja akmens bloķē normālu urīna plūsmu caur urīnvadu, rodas stipras sāpes, sauktas par nieru kolikām. Tās ir asas sāpes jostasvietā un sānos (ķermeņa sānu daļā, no ribām līdz gurniem). Sāpes var rasties arī cirksnī vai augšstilbā. Vīrieši var sajust sāpes arī sēkliniekos

Lasi arī: Uzliec uz sejas tomātu ripiņas– efekts ir iespaidīgs!

Nierakmeņi tradicionālajā medicīnā tiek ārstēti ar kālija citrāta palīdzību, bet, nesen, pētījumi ir apstiprinājuši, ka citronos šī viela ir sastopama dabīgā formā.

Ārsti no visas pasaules iesaka “Citronu terapiju” nierakmeņu ārstēšanai.

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu kā to veikt:

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru