Numeroloģija: aprēķini savu skaitli un uzzini, kas Tu biji iepriekšējā dzīvē

img

Mūsu iepriekšējās dzīves atspoguļojas pagātnē, tāpēc reizēm mēs nedaudz spējam apzināties, kas tad mēs īsti esam bijuši savās pagātnes dzīvēs, taču pastāv vēl kāds veids, kā to uzzināt – numeroloģija!

Vispirms saskaitiet savus dzimšanas datus, respektīvi, uzziniet savu dzīves skaitli, kas ir darāms tā: ja cilvēks ir dzimis, piemēram, 28.05.1975, tad aprēķins būs 2+8+0+5+1+9+7+5=37, bet, tā kā visu šo skaitļu summa ir divciparu skaitlis, mums to jāreducē līdz vienam ciparam, kas ir darāms abus šos skaitļus saskaitot kopā, respektīvi, 3+7=10, bet 1+0=1, tātad Jūsu skaitlis ir 1. Pēc šī skaitļa Jūs varat uzzināt, kas Jūs bijāt iepriekšējā dzīvē!

Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu, kas Tu biji savā iepriekšējā dzīvē 


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close