Noskaidro, kāda ir saderība mīlestībā pēc abu partneru acu krāsas

acu krāsu saderība

Runā, ka pēc acu krāsas var noteikt cilvēka rakstura un personības iezīmes, taču, kā izrādās, tas nav vienīgais, jo pēc acu krāsas var noteikt arī cilvēku saderību!

Vai zilacainie cilvēki var sadzīvot pārī ar brūnacainajiem? Kāpēc starp diviem cilvēkiem, kuriem ir pelēkas acis, nevar būt īsta mīlestība? To visu Jums piedāvājam noskaidrot ar pavisam vienkāršas tabulas palīdzību!

jay-eyes-elite-daily

 

Lasi vēl: Saderības horoskops: kā pēc iespējas ātrāk atrast savu ideālo partneri

Šajā tabulā Jūs varat atrast savu attiecību variantu. Vertikāli – sievietes acu krāsa, horizontāli – vīrieša. Atrodiet savu skaitli un uzziniet, cik saderīgi vai nesaderīgi Jūs esat pēc acu krāsas.

 

Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu, kāda ir Jūsu saderība mīlestībā pēc acu krāsas

COMMENTS

 • <cite class="fn">Dainuvīte</cite>

  Tātad brūno acu īpašnieki īsti ne ar vienu nesader? Haha

  • <cite class="fn">Aristokrāte</cite>

   neiecepies! ja tev acis ir tumši brūnas, tad nebrīnies, ja zilacainie meklēs iespēju tikt prom no tavas sabiedrības. es pati lieliski apzinos, ka acu krāsa cilvēku nemaina, bet pirms mana vīra un manis pašas acis mainīja krāsu, es tiešām izvairījos no tumšajām acīm. un ne es vienīgā. tāpat es lieliski zinu cik siltas dvēseles ir tumši brūno šokolādes acu cilvēkiem (atšķirībā no tiešām vēsajiem zilacainajiem), tikai ne visi zilacainie ir gatavi atvērties un ieklausīties. 🙂

 • <cite class="fn">Aristokrāte</cite>

  da labi…. stāsts pavisam reāls – kad sāku satikties ar savu vīriņu, viņam bija zaļganpelēcīgas acis. tās bija viens no lielākajiem bonusiem, kas mani viņa izskatā tik nenormāli piesaistīja… redziet pati vienmēr esmu sapņojusi par zaļām acīm. man pašai bija sudrabaini zilganas nu tādas tia zilas ar gaiši sudrabainu maliņu. kopā dzīvojot nu.. ka jau rakstā rakstīts drīzāk sadarbība. tad, gluži kā joka pēc paliku stāvoklī. patiesībā jau laikam bijā izlēmuši, ka nav mums laikam tā īsti pa ceļam, bet par to vēl nerunājām. bērniņš ļoti pārsteidza un tiešām satuvināja. un tagad pats interesantākais – gaidot bērniņu manas acis palika ar izteiktu sudraba nokrāsu, reizēm pat biedējošā tonī, bet vīram pilnīgi pa dienām varēja redzēt kā acis maina krāsu uz zilām! es biju pārliecināta, ka mazais izsūc zaļo krāsu, bet nē – mēs visi trīs tagad esam ar izteikti zilām acīm. kuram tumšākas, kuram gaišākas, bet zilas. 🙂 lūk – dzīve maina cilvēku gan garīgā gan fiziskā ziņā. 🙂

 • <cite class="fn">Lietuvēns</cite>

  Kādas gan man ir acis? To liekungs Lietuvēns nevienam neteiks! Kāda enerģētika no tām nāk? Uzminiet!
  Cieņā, Lietuvēns
  Lietuvēns 1999-bezgalība ^_~

 • […] Lasi arī: Noskaidro, kāda ir saderība mīlestībā pēc abu partneru acu krāsas […]

Leave a Comment