Sirdslēkme sievietēm izpaužas atšķirīgi: 5 dīvaini un negaidīti simptomi, kurus nedrīkst ignorēt

Sjū Palmere pamodās ar smagu nelabumu. Sieviete sāka vemt, bet, uzskatīja to par parastu saindēšanos, viņa gatavojās iet gulēt. Tomēr viņas vīrs uzstāja, ka viņai jāvēršas pēc medicīniskā palīdzība. Kā vēlāk izrādījās, tas izglāba viņas dzīvību.

“Ja es tajā rītā būtu aizgājusi gulēt, kā biju plānojusi, es varēju nepamosties”, – saka sieviete.

Sjū atsauc atmiņā, kā jokojusies, sēžot neatliekamās palīdzības telpā. Pati ideja, ka viņai varētu būt sirdslēkme, viņai šķita smieklīga: viņa jutās pavisam normāli! Pirmajā elektrokardiogrammā nebija noviržu, bet otrajā ārsti pamanīja kaut ko tādu, kas lika viņiem nekavējoties aizvest sievieti uz operāciju!

Kad Sjū pamodās no anestēzijas, viņa uzzināja, ka viņai bija sirdslēkme. Lēkme sākās tieši brīdī, kad viņa ieradās Slim**cā. Viņas labā koronārā artērija bija bloķēta pa 10%, bet centrālā pa 70%! Ja sieviete netiktu nekavējoties nogādāta operācijā, tas novestu pie neizbēgamas Nā*es.

Lasi arī: Cik ilgu laiku jāguļ katrai vecuma grupai, lai tu nekaitētu savai Vese***ai

Lielākajai daļai sieviešu tipiski sirdslēkmes simptomi ir vāji izteikti vai vispār nav raksturīgi!

Sirdslēkme ir galvenais sieviešu mirstības cēlonis. Turklāt gandrīz divām trešdaļām sieviešu, kas negaidīti mirst no sirdslēkmes, nav prognostisku simptomu. Ikviens zina, ka sirdslēkme izpaužas ar sāpēm krūtīs vai rokā, taču lielākajai daļai sieviešu Sli**bas simptomi nav tik izteikti vai vispār nav izteikti. Tāpēc ir tik svarīgi zināt retāk sastopamās šīs bīstamās Sli**bas pazīmes.

Pievērsiet uzmanību visiem dīvainajiem simptomiem apgabalā no zoda līdz nabai!

Šķir otru lapu, lai uzzinātu simptomus

COMMENTS

Leave a Comment