Septiņi zodiaka zīmju pāri, kuriem gaidāma mūžīga mīlestība!

Vēzis un Skorpions

Vēži – ļoti īpašnieciski, tādēļ viņiem ir grūti veidot attiecības. Viņi nemitīgi cenšas iekļūt cita cilvēka personīgajā telpā un tas bieži izbojā visu. Taču, ja Vēzis sastopas ar Skorpionu, notiek brīnums! Skorpionam patīk, ka tiek kliedētas jebkādas aizdomas. Tie spēj “iekurināt” kautrīgo Vēzi.

 

Vērsis un Mežāzis

Divi zemes zīmes pārstāvji, kas lieliski saprotas! Viņi stingri pieturas pie saviem uzskatiem, taču tas nenozīmē, ka nav spējīgi īstai mīlestībai. Vērsis un Mežāzis var kopā nodzīvot piedzīvojumiem bagātu dzīvi līdz pat sirmam vecumam. Šādā savienībā ļoti bieži mēdz būt daudz bērnu, jo viņu kopējā “augsne” ir kā radīta ģimenes veidošanai.

 

Lasi arī: Ķīniešu horoskopa saderība

 

Zivis un Mežāzis

Ja gribat redzēt, kā izskatās ideāla savienība, palūkojieties uz šīs zīmes pārstāvju pāriem! Mežāžu veselais saprāts un gudrība papildina sapņainās un jūtīgās Zivis. Šie pāri patiesi ciena viens otru – viņu mīlestība ir neaprakstāmi liela. Viņu attiecības nemitīgi attīstās, un viņi kopā var nodibināt ļoti stipru ģimeni.

Lasi arī: Izvēlies koku un uzzini, kādas izmaiņas notiks tavā rāmajā dzīvē. Testa efektivitāte – 78%

Ideālā zīmju saderība – labs atbalsts lielisku attiecību veidošanai. Diemžēl arī zvaigžņu saderība nevar galvot, ka Jūsu mīlestība būs mūžīga, ja pāris negrasās strādāt pie savām attiecībām. Tikai darbs pie kļūdu labošanas un otras pusītes atbalstīšanas var veidot attiecības, kas ilgs līdz pat sirmam vecumam.

Pastāstiet arī draugiem par šo! Iespējams viņi nemaz nenojauš, ka īstais cilvēks ir viņiem tieši blakus!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

  • […] Lasi arī: Septiņi zodiaka zīmju pāri, kuriem gaidāma mūžīga mīlestība! […]

  • […] Septiņi zodiaka zīmju pāri, kuriem gaidāma mūžīga mīlestība! […]

  • <cite class="fn">Skolnieciņš no svētbirzs</cite>

    Kovid (Covid-19) laiks ir smags katram no mums. Par spīti grūtībām un pārbaudījumiem mūsu dzīvēs nezaudēsim cerību mūsu sirdīs. Domāsim gaišas domas. Vairosim pozitīvo enerģiju sev apkārt. Apzinīgi ievērosim visus kovid-19 pandēmijas laika ierobežojumus. Valkāsim sejas maskas un ievērosim 2 metru distanci. Sargāsim savu un savu tuvinieku veselību. Aizlūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi aizsargā mūsu dzimto zemīti. Latvju Dievi vienmēr uzklausa savu bērnu lūgšanas. Tāpēc lūgsim Latvju Dievus no visas sirds, lai mūsu tauta būtu vesela un spēka pilna. Turēsim cieņā senlatvju zīmes. Iedegsim zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Lūgsim Dabas Mātes svētību, lai Dabas Mātes svētība ienāk katrā namā! Aizdegsim krāsainas svecītes par godu Latvju Dieviem. Lūgsim Veļu Mātei ilgu mūžu. Lūgsim Laimai labu veselību. Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons – Debesu Tēvs – patriec šo sērgu no mūsu zemītes! Būsim stipri un izturīgi! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt!
    Sirsnīgi, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Skaudības Dievs]
    #DabasMāte #Pērkons #VeļuMāte #MežaMāte #Laima #LatvjuDievi #PozitīvāEnerģija #lūgšanas #LatvjuDievuSvētība #ZemesSpēks

Pievienot komentāru