10 idejas, kādas lietas saglabāt, lai pēc tam nodotu bērniem

3. Kaut kas, kas piederējis vecākajam ģimenes loceklim, kuru bērns ir pazinis personiski. Lietas kļūst īpašas, ja cilvēki, kuri tās lietoja, mums bijuši īpaši.

4. Rotaslieta vai priekšmets, ar kuru saistās īpašas atmiņas. Piemēram, sudraba gredzentiņš, kuru tev uzdāvināja uz 18 gadiem vai apzeltīts rokas pulkstenis, kuru saņēmi, pabeidzot universitāti.

5. Pirkumu čeki ar labi saskatāmu datumu. Esi droša, bērni pasmaidīs ikreiz, kad to pārcilās. Jā, 1960.gadā piens maksāja tieši tik, bet 1990.gadā – tik. Benzīna čeku pārskatīšana pēc gadiem arī varētu būt interesanta. Vari saglabāt čekus no dienas, kad bērns piedzima.

6. Fotogrāfija, kurā tu pirmo reizi turi mazuli rokās. Būs tūkstošiem citu uzņēmumu, bet šī, pirmā, paliks īpaša un svarīga.

7. Spilgti bērna bērnības mirkļi. Medaļas, zīmējumi no bērnudārza laikiem, krāsaini rokas nospiedumi? Kādam tie liksies banāli, bet te nav nekādu noteikumu. Ja tev šķiet, ka vajadzētu tos saglabāt, glabā.

8. Mājas mīluļu pases, žetoni, kaklasiksnas? Kāds no tā visa ātri atbrīvojas, ja mīlulis devies uz citiem medību laukiem, bet citi var vēlēties saglabāt.

9. Tava iemīļotās mūzikas izlase uz mūsdienīgiem atskaņošanas rīkiem. Skaņuplašu vai magnetofona lentu kolekciju var jau vairs nebūt iespējas noklausīties.

10. Citas lietas no tuvākas vai tālākas pagātnes, kuras glabā un gribi nodot tālāk, piemēram, priekšmeti, kas saistīti ar mājīgumu, ģimenes maltītēm (sudraba karotītes, porcelāna trauki); zīmīgi ceļojumu suvenīri; senas pavārgrāmatas, eglīšu mantiņas, apsveikuma kartiņas utt.

la.lv

Leave a Comment