5 ierīces, kuras patērē elektroenerģiju pat izslēgtas. Esat to ievērojuši?!

Vai zinājāt, ka elekroierīcēm ir pašām sava dzīve un tās darbojas pat neieslēgtas? Mēs tikām skaidrībā, kura tad tieši ir tā tehnika,kas darbojās pat mums nenojaušot.

 1. Lādētājs, bez pieslēgta telefona: Telefona lādētājs patērē elektroenerģiju pat tad, kad telefons tam nav pievienots.Protams tas neko daudz mūsu elektrības rēķinam nepieliek, tomēr tas ir jāņem vērā.
 2. TV pults: Cifrētie tv turpina darboties pat pēc izslēgšanās.Un tas mums gadā var izmaksāt līdz 15€. Taisnība gan, ka daudziem no mums tas nemaz nerūp.
 3. Televizors: Izrādās uzspiežot izslēgšanas pogu uz pults mēs neizslēdzam pašu TV, bet ieliekam to miega režīmā. Tādā stāvoklī tas paterē diezgan daudz elektroenerģijas gada laikā.

Pārej uz nākamo lapu, lai turpinātu lasīt!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close