6 pazīmes, ka melnā maģija ietekmē tevi

Šeit ir galvenās pazīmes, ka melnā maģija ietekmē tevi!

1. Jūs jūtaties apmulsis, pazudis – vainaga čakras traucējums

Kad jūs izjūtat šīs negatīvās enerģijas, jūs bieži zaudējat sevi. Jūs jūtat, ka jūs nezināt, kas jūs esat, un jūs vienmēr šaubāties par savu ceļu. Un jo vairāk jūs mēģināt pretoties, jo sliktāk jūs jūtaties. Jūs nevarat atrast sevi, ja vien jūs vispirms neattīrīsiet negatīvu sev apkārt.

LASI ARĪ: 5 Zodiaka zīmes, kuras gaida veiksme 2019. gada pavasarī!

2. Jūsu prāts ir piepildīts ar nakts murgiem – trešās acs traucējums

Kad melnā maģija ietekmē jūsu ķermeni, tā var būt vērsta uz jūsu trešo aci. Ja tas notiek, negatīvās domas un murgi nepārstās traucēt. Jūs pastāvīgi domājat, ka notiks kaut kas slikts, un visi vērsīsies pret jums.

3. Jūs nevarat vest mierīgu sarunu – rīkles čakras pārkāpumu

Jūs sākat piedalīties visos strīdos, domstarpībās un pārpratumos. Jūsu sarunas ar citiem kļūst arvien intensīvākas un ļaunākas.

4. Jūs pastāvīgi vainojat citus – sirds čakras traucējums

Jūs nekad nevainojat sevi, kas patiesībā nozīmē, ka jūs pat nevarat piedot sev. Jūs vienmēr vainojat citus par savu emocionālo stāvokli. Tā ir ļoti slikta zīme, ka jums apkārt ir negativitāte, un jums ir jādara kaut kas nekavējoties.

LASI ARĪ: Finanšu horoskops 2019. gada martam – jācenšas būt ekonomiskākiem!

5. Jūs jūtaties izsmelti – saules pinuma čakras traucējums

Jūs jūtaties, ka esat zaudējis savu radošo iedvesmu. Tas ir saistīts ar to, ka jūs nevarat pienācīgi atpūsties. Pat tad, ja jūs guļat ilgāk par 8 stundām, jūs joprojām pamostaties jūtoties izsmelts.

6. Jūs nevarat atrast prieku dzīvē – sakrālās čakras traucējums

Kad tumšā maģija ietekmē ķermeni, tā var ietekmēt arī jūsu sakrālo čakru. Tāpēc jūs jūtaties, ka esat zaudējis vēlmi pat mēģināt izklaidēties. Viss var šķist veltīgi, un jūs nevarat baudīt labu pārtiku, seksu vai kaut ko, kas var dot jums prieku un gandarījumu.

avots: esotericblog

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru