7 nopietni iemesli, kāpēc kopt attiecības ar mammu

Atgrūžot savu neideālo māti, savu pašu tuvāko cilvēku, mēs noslēdzamies no mīlestības un visām svētībām, ko mums dod pasaule, mēs norobežojamies no pašas pasaules un dzīves. “Izrakstot mammai rēķinu”, mēs aizveram savu sirdi – mūsu dzīvē paliek mazāk mīlestības, laimes, veselības. Īpaši aktuāli tas ir sievietēm, jo uzticības pilnas attiecības ar māti ir pamats laimei un harmonijai.

Lūk, septiņi iemesli novērtēt attiecības ar māti

1. Tas ir tuvākais ceļš uz sievietes laimi!

Pasakiet man, kādas ir jūsu attiecības ar savu māti, un es jums pateikšu, cik laimīga jūs esat kā sieviete. Par to esmu pārliecinājusies, konsultējot visdažādākās sievietes. Jā, un arī manis pašas pieredze ir tam pierādījums. Tagad ir daudz treniņu sievišķības attīstīšanai. Tomēr esmu pārliecināta, ka jāsāk no pašas sākotnes – izlīdzinot attiecības ar māti. Tas ir sievišķās laimes pamats. Kādēļ tieši ar māti, nevis, piemēram, ar vīru? Jo mamma ir sievišķā sākuma iemiesojums uz zemes.

Cienot un novērtējot mammu, mēs sevī iekšēji audzējam sievišķības, miera un rāmuma vērtību. Caur māti mēs savienojamies ar mūsu dzimtas sievišķo sākumu, kuram ir miljoniem gadu. Mēs sākam novērtēt jūtas, emocijas, miera sajūtu, un mūsu apziņa aptver to, kas agrāk tai bijis liegts.

2. Skaists un vesels ķermenis

Vesels ķermenis ir brīnišķīgākais liecinieks sevis mīlestībai. Skaists ķermenis arī atspoguļo to, ka novērtējam iekšēju mieru un mīlestību sievietes sirdī. Sievietes slimības ir nopietna zīme par saspringumu attiecībās ar māti, kuru mēs atgrūžam, nepieņemam, uz kuru esam apvainojušās. Nekas labs no tā neiznāks, ja vainosiet vecākus, ka viņi jūs nepareizi audzinājuši, nav ierādījuši jums sievišķā sākuma vērtību. Tas, kā tēvs un māte sevi īsteno vecāku lomā, ir viņu karma, bet jūsu karma ir reakcija uz viņu rīcību, jūsu domas par to un jūsu rīcība.

Jo agrāk jūs uzņemsieties atbildību par to, kas notiek ar jums, jo agrāk jūs sāksiet dzīvot laimīgu pieauguša cilvēka dzīvi.

3. Siltas un tuvas attiecības ar vīramāti

Iedomājieties viedu, nobriedušu sievieti. Viņa ir pati mīlestība un iekšēja rāmuma iemiesojums. Viņa ir noskaņota uz pozitīvo, uzticas pasaulei, un pasaule sniedz viņai pašu labāko. Reizēm viņas ceļā ir agresija vai pāri nodarījumi – aiz šādas otra cilvēka rīcības vai emocijām viņa redz otra vājumu, viņa sāpes. Un, tā kā viņa ir sieviete, viņa var pieņemt šīs sāpes un pārdzīvot savā sirdī. Tieši sāpes, kuras ir iekšējā mācība, arī māca atvērt savu sirdi. Ja jūs iedomāsieties šādu sievieti, padomājiet, vai viņa spēj rāties ar citu sievieti, piemēram, ar vīramāti? Rājas tad, ja šīm sievietēm ir nosliece vairāk uz vīrišķo enerģiju un viņas redz viena otrā sāncensi. Viņas neredz aiz negatīvām izpausmēm vienkāršu cilvēcisko sāpi.

Galvenais sievietes muskulis ir viņas sirds. Un svarīgi prast to atvērt, cienīt, reizē cienot savus tuvos.

4. Materiālā labklājība ģimenē

Visi mēs sapņojam par to, ka vīrs daudz pelnīs, nodrošinās ģimeni. Bet ko mēs darām tā labā? “Zāģējam”, dodam padomus, kritizējam, stāstām piemērus, redz’ – kā kaimiņš brauc ar dārgu mašīnu. Un tas nestrādā. Turklāt tas liek šķēršļus mūsu laimei un mieram. Ir cits ceļš – mīlestības ceļš. Veidojot sevī sievišķības vērtību, atrodoties mīlestības un iekšēja rimtuma stāvoklī, sieviete intuitīvi sāk pareizi uzvesties: nekritizēt, bet tā vietā iedvesmot vīru, neuztraucas par naudu, bet ticēt, ka vīrs ir veiksmīgs! Esot konfliktējošās attiecībās ar savu māti, nevar saprast, kādu milzu spēku var dot īsta mīlestība – pacietīga un piedodoša. Pat vēsas un uzspiestas attiecības ar māti bloķē sievišķās enerģijas tecējumu, kas plūst caur mums.

Atveriet savu sirdi savai mātei, un jūs sajutīsiet, ka pasaule kļuvusi labāka, kā jūsu ģimenē ienāk bagātība un labklājība.

5. Mājīgas mājas, laimīga ģimene

Kas ir atpūta? Tas nav brauciens uz kalniem vai jūru, tā ir sajūta, ka tevi pieņem, kad tu esi īsts ar visu ķermeni un dvēseli. Tieši par to sapņo mūsu tuvākie. Kur gan atrast sevī spēkus, lai pieņemtu tuvinieku – vīra un bērnu – vājības? Es zinu tikai vienu atbildi – caur savas mātes pieņemšanu un cieņu, paklanīšanos viņas kā vecākas un viedākas priekšā. Caur viņas vājību pieņemšanu ar mīlestību, bez nosodījuma un augstprātības. Tieši attiecībās ar māti mēs mācāmies, kā atvērt savu sirdi, apgūstam, kā pieņemt otra trūkumus mierīgi un ar mīlestību. Šīs sievišķās īpašības ir pamats laimīgai ģimenei. Ģimenei, kur sieviete ciena savu vīru, un viņš priecīgi uzņemas atbildību; kur bērni ciena savus vecākus.

6. Veiksme sievišķā veidā

Mīlestība pret māti padara mūs maigākas, atslābina, piepilda ar mīlestību. Mēs sākam ieklausīties savā ķermenī, savā intuīcijā. Un šajā ļoti sievišķīgajā stāvoklī ir viegli pieņemt lēmumus: strādāt vai nestrādāt, ja strādāt, tad kur un kā. Sāciet ar mazāko solīti pretī veiksmei, pretī savai iekšējai harmonijai – padomājiet ar siltuma un pateicības jūtām pret savu māti. Veidot un uzlabot savas attiecības ar māti nekad nav par vēlu – lai cik jums arī būtu gadu.

Tuvība ar māti sniedz sievietei spārnu sajūtu, viņai rodas spēki un jaunas iespējas dzīvē – tādas, par kurām viņa agrāk pat nenojauta.

7. Ilgstošas attiecības

Daudzas sievietes prot apburt vīriešus, viest spilgtus iespaidus un tajā pašā laikā noturēt šo apburšanu vismaz vairāku gadu kopdzīves garumā, nerunājot jau par desmitgadēm, ko prot retā. Un tajā ir pats galvenais sievišķības rādītājs. Jo vairāk mums ir sieviešu ar mēness enerģiju, jo vieglāk ir veidot attiecības ar vīriešiem un citiem cilvēkiem. Lai palielinātu mēness enerģiju savā ķermenī, var vairāk rūpēties par sevi, savu seju un ķermeni, var dejot, dziedāt. Metožu ir daudz, svarīgi ir, kā iegūt enerģiju un kā to noturēt sevī. Un tuvas, uzticības pilnas attiecības ar māti palīdz tajā vislabāk. Ja, padomājot par māti, jūsos atdzīvojas aizvainojums, dusmas, visa jūsu uzkrātā mēness enerģija ātri vien aizlido no ķermeņa. Paliek tukšums, aizkaitinājums. Un otrādi – tikai viens mīlestības stariņš, kuru jūs sūtāt no sirds savai mātei, stabilizē, saglabā sievišķo enerģiju jūsos.

Ja jūs vēlaties uzlabot savas attiecības ar māti, pamēģiniet sākt ar ko vienkāršu – parunājiet mammu par viņas darbiem, dzīvi, izjautājiet par veselību. Pirms sarunas veiciet meditāciju vienatnē vai mātes tuvumā. Tā noņems spriedzi no attiecībām, atbrīvos sirdi no pagājušiem aizvainojumiem un palīdzēs pieņemt ar mīlestību visas mātes vājības un trūkumus. Aizveriet acis un iedomājieties savā priekšā mammu. Ieskatieties viņas acīs un iedomājieties, ka jūs lēni ejiet pie viņas. Ejiet un kļūstiet arvien mazāka un mazāka, un, lūk, jūs esiet pavisam maziņa – tik maza, kā viņas sirds. Iztēlojieties, ka mamma jūs, mazulīti, paņem un ļoti uzmanīgi ieliek savā sirdī. Jūs it kā ienirstiet mātes sirdī un sajūtiet, cik labi ir būt ar mammu.

Tagad iedomājieties, ka jūsu mamma savukārt iet pie jums, kļūst arvien mazāka un pārvēršas pavisam maziņā figūriņā, jūsu sirds izmērā. Paņemiet savu maziņo māmiņu un ielieciet savā sirdī. Sajūtiet, cik labi ir turēt savā sirdī mammu un mīlēt viņu. Viss, kas agrāk ir kļuvis par sienu starp jums, patiesībā neattiecas uz jūsu tuvību un vienotību.

Pat ja jūs šobrīd novērtējiet un cieniet savu māti, mīlestībā vienmēr ir vēl augstāks līmenis, kurš dod vairāk laimes, pārpilnības un brīnumu! Vai turp tiekties, ir jūsu izvēle!

 

Avots: aLA

Leave a Comment