Vienmēr ir iemesli un attaisnojumi. Bet vai kaut kas var attaisnot ieradumus, kas noved pie nabadzības? Ar tiem jātiek galā, jo tie traucē gūt panākumus.
Atrast kādu vainīgo
Ir jāuzņemas atbildība. Tie, kas savu nelaimju cēloņos vaino apstākļus un vidi, ārēji paši izliekas, ka nav padevušies un tiecas uz savu mērķi, bet patiesībā paši sev nolemj, ka ir pakļauti liktenim un nekādi nevar. ārā no situācijas. Un, ja nav izejas, tad viņiem nav pamata rīkoties.
Aizkaves darbības
Laikam ir sākums un beigas. Jā, spontānu lēmumu pieņemšana ne vienmēr ir laba. Bet arī pārāk cieši. Galu galā, jūs netērējat tikai savu laiku, par kuru jūs jau varētu gūt panākumus. Var būt kāds apņēmīgāks, kurš iegūs to, ko vēlaties.
Ejot pa iemītajām takām
kamēr nenolemsi riskēt, diez vai kaut ko sasniegsi. Galu galā, lai iegūtu rezultātus, jums ir jāizkāpj no savas komforta zonas. Izmantojiet savas zināšanas, iztēli un pieredzi: galu galā jūs pats esat atbildīgs par savu dzīvi, un cilvēks, ar kuru veiksmēm un neveiksmēm dzīvosiet līdz pēdējai dienai, esat jūs pats.
Lasi arī: Elpošanas vingrinājumi enerģijas uzlabošanai un spēka iegūšanai
Lasi arī: Tuvojas pirmais šī rudens spoguļdatums, nepalaid garām iespēju piepildīt savu loloto vēlmi
Sevis žēl
Jā, sarežģītas situācijas gadās ikvienam, reizēm gribas saņemt līdzjūtību vismaz no tuviem cilvēkiem. Tas ir sava veida morāls mierinājums un atbalsts. Taču savas bezdarbības attaisnošana ir kā iemeslu meklēšana, lai paliktu tajā pašā līmenī.
Turpinājums nākošajā lapā…