Ārsti brīdina – tauku dedzinātāju ļaunprātīga izmantošana izraisa distrofiju!

Dzenoties pēc fotomodeļu cienīgām formām, daudzas meitenes un jaunās sievietes mēģina nomest savu svaru bez jebkādas šī procesa apstājas. Tagad izdarīt to ir vienkāršāk kā jebkad agrāk. Ārsti sāk celt trauksmi!

Kopš brīža, kad jaunais tauku dedzinātājs “Chocolate Slim” parādījās Latvijas tirgū, strauja svara zuduma gadījumi kļuvuši arvien un arvien biežāki. Lai pēc iespējas ātrāk tiktu vaļā no liekajiem kilogramiem, cilvēki sāka veikt nepieļaujamu maksimālās ikdienas devas pārsniegšanu. Šāda pārdozēšana ir saistīta ar to faktu, ka cilvēki, ļaunprātīgi palielina ieteikto dienas devu, dzenoties pēc ātrāka rezultāta.

Piemēram “Chocolate Slim”  tauku dedzinātājs ir īsts ķermeņa taukaudu slepkava un tāpēc to drīkst izmantot tikai stingrā saskaņā ar lietošanas pamācībā sniegtajiem norādījumiem. Būdami pārsteigti ar pirmajās nedēļās zaudētiem kilogramiem cilvēki zaudē kontroli par sevi. Visi tie, kas sekoja līdzi Chocolate Slim notievēšanas programmai atzīmēja, ka viņu ķermeņa masa samazinājās par gandrīz 10 kg nedēļās laikā.

Daži pamanījās zaudēt 15-20 kg mēneša laikā! Tomēr ātri šī aizrautība pārgāja un parādījās bailes. Tievētāji zaudēja kontroli par savu uztura uzvedību: neskatoties uz to, ka viņi pārtikā lietojuši kalorijām bagātu ēdienu, viņu organismi nespēja uzņemties no šis pārtikas atpakaļ ne grama svara. Pat pēc atgriešanas pie normāla uztura sievietes turpināja zaudēt svaru, nevis uzņemt to.

Veicot aptauju tūkstošu cilvēku vidū, kuri zaudēja pārlieku daudz svara izmantojot Chocolate Slim, netika novēroti nekādi neparasti simptomi, tādi kā vemšana, caureja un vājums.

 Saskaņā ar laboratorijā veiktās neatkarīgās ekspertīzes datiem:

Chocolate Slim izraisa intensīvu svara zudumu un liek Jūsu metabolismam darboties 5 reizēs ātrāk. Tāpēc visas pasaules sievietes novērtējušas ārkārtīgus un ekstraordinārus šī diētiskā produkta labumus un galu galā izraisa sev pārdozēšanu.

Chocolate Slim nesatur nekādu toksīnu vai kaitīgu vielu, tas nevar izraisīt nekādu kaitējumu cilvēku veselībai. Šī produkta 30 grami satur dienas lipoidu skābes devu, kura atbild par tauki bilanci cilvēka organismā. Ja izmantot ikdienas devu nedēļas laikā Jūs zaudēsiet 3-5 kg bez jebkādiem kaitējumiem organismam. Bet pārdozēšana var atstāt nopietnas sekas Jūsu veselībai.

Nacionālais pārtikas institūts brīdina: ātrs un nekontrolējams notievēšanas process vai izraisīt nopietnas veselības problēmas!

Saite uz sertificētu ražotāju:

Chocolate Slim ir īsts liekā svara slepkava ar ārkārtīgi augstu efektivitātes indeksu – 97,8%. Tomēr pastāv zināmais risks pakļauties pirmo panākumu entuziasmam un sākt pārsniegt ieteikto dienas devu.

Paturiet prātā, ka svara zaudēšanai un ķermeņa izmēru samazinājumam ir jābūt lēnam un nekaitīgam procesam. Tāpēc tikko Jūs nolēmāt izdzert kārtējo “Chocolate slim”, lai tiktu galā ar liekajiem kilogramiem, atceraties, ka tā ikdienas devai neatkarīgi no Jūs svara nedrīkst pārsniegt 30g!

Parūpējaties par savu veselību!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru