Cītīgi strādāt, gudri baudīt
. Ko sola Koka Kazas gads

1a

Viena no laika atskaites ķīniešu laika skaitīšanas sistēmām ir 60 gadu cikls – Mēness jeb lunārais kalendārs.

Tas iedalās divos mazākos ciklos: 1) piecu stihiju ciklā, kad dominē uguns, zemes, metāla, ūdens un koka stihija, un 2) divpadsmit dzīvnieku gadu ciklā. Tad, kad katrs dzīvnieks ir pabijis visās piecās stihijās (12×5=60), sākas jauns cikls. 2015. gads ir 32. gads sešdesmit gadu ciklā. Šajā ciklā jau ir bijuši divi Kazas gadi: 1991. gadā bija Metāla Kazas gads un 2003. gadā – Ūdens Kazas gads. 2015. gads tāpat kā 2014., ir koka stihijas aizbildniecībā, tāpēc šo gadu dēvēsim par Koka Kazas/Auna gadu.

Koks austrumu kultūrā simbolizē arī cilvēku un tā dabu, tāpēc šajā gadā spilgtāk izpaudīsies cilvēku rakstura īpašības un patiesā daba. Paši austrumnieki koka stihijas Kazu/Aunu dēvē par “Citu cienīto Aunu”, tādējādi norādot uz gaidāmā gada tendencēm, kas simbolizē strādīgumu un godīgumu. Atšķirībā no iepriekšējā gada šajā gadā enerģija tiks tērēta katra paša stabilitātes veidošanai un nostiprināšanai. Cilvēki iedziļināsies lietu būtībā un mēģinās rast labāko risinājumu. Aktuāli būs naudas ieguldīšanas un pelnīšanas jautājumi. Atpūtai būs iecienīti nelieli pasākumi ar iespēju baudīt dabu, kvalitatīvus priekšnesumus un gardas maltītes. Kvalitāte būs galvenais vērtību kritērijs.

Šis gads būs veiksmīgāks zemes stihijas (Vērša, Jaunavas, Mežāža) un ūdens stihijas (Vēža, Skorpiona, Zivju) zodiaka zīmēs dzimušajiem. Pārējo zīmju pārstāvjiem nāksies būt pacietīgākiem, lai sasniegtu savu mērķi un vēlamo rezultātu.

loading...

Leave a Comment