Dārzs, kuram saka «paldies». Ciemos pie Reinbergu ģimenes Talsu novadā

Dārzu mīļotāji runā, ka nevienam nav tādu puķu šķirņu jaunumu kā SANITAI un RAIVIM.

Košas, plašas dobes kārtojas zaļā mauriņā. – Man dārzā patīk haoss! – saka Sanita, taču redzams, ka šis haoss ir talantīgi organizēts. Dārzs katru gadu paplašinās un kļūst lielāks par vēl kādu dobes pīrādziņu.

Sanita un Raivis ir ziemciešu fani. Pašu dārzā dažādību ne saskaitīt, bet abiem acis spīd, runājot, kādus vēl jaunumus kārtējā ārzemju braucienā noskatījuši, kas siltumnīcā gaida stādīšanu. Dārzu ap savu māju sākuši veidot pamazām un katru gadu to paplašina. Līdzīgi attīstās stādaudzētava, kur dārzā pārbaudītie augi tiek pavairoti un dodas tautās jau ar smalku aprakstu. Izrādot dārzu, abi par augiem runā pamazināmā formā kā par mazuļiem, ar lielu mīlestību.

Ar augiem ir ļoti interesanti, jaunumi un brīnumi dārzā notiekot visu laiku. Piemēram, gadu zem būvniecības laikā izraktās mālu kaudzes nogulējušās hostas palikušas dzīvas un tagad ir varen raženas.

Lasi vēl: Idejai – dārzs uz palodzes

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu ģimenes dārza noslēpumus!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close