Desmit rituāli laimīgākai ģimenes dzīvei. Šoreiz nekādas maģijas!

1

Meklējot vienkāršus labumus un priekus, mēs nereti esam gatavi piesaistīt Sauli, Mēnesi un visus svētos kopā, skaitīt mantras, minēt mandalas un traukties vērot krītošās augusta zvaigznes, bet viss var izrādīties daudz vienkāršāk.

Viss sākas tieši tavā degungalā, tavās mājās un ģimenē.

Ja tā padomā: tavs rīts var sākties jauki, bet, ja kāds no tuviniekiem (pat tikai ar tālruņa zvanu) sabojās noskaņojumu, vajadzīgs daudz spēja, lai noskaņotos uz labu dienu, un reizēm tas nemaz neizdodas.

Tieši tāpēc, ka mēs gaidām nepatikšanas, visu laiku esot trauksmes stāvoklī pat par sīkumiem (piemēram, vai pietiks sīknaudas maizei vai maizei ar sviestu), palaižam garām daudz ikdienišķu, bet patīkamu lietu, kas citos apstākļos raisītu smaidu.

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, kā ģimenes dzīvi padarīt laimīgāku!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close