Mārrutki
Šis augs ne tikai palīdz organismam cīnīties ar infekcijām, bet arī paaugstina imūnsistēmas aktivitāti un ir efektīvs līdzeklis rīkles un augšējo elpceļu slimību ārstēšanā. Ir arī pierādīts, ka regulāra mārrutku lietošana var iznīcināt baktērijas, kas izraisa urīnceļu slimības.
Augļi un dārzeņi ar augstu C vitamīna saturu
Ir zināms, ka C vitamīns stiprina imūnsistēmu un uzlabo organisma spēju cīnīties ar slimībām. Ir zināms, ka šis vitamīns uzlabo imunitāti un palīdz organismam dziedēt čūsku kodumus, uzveikt baktēriju un vīrusu infekcijas, kā arī dziedēt brūces. C vitamīns slēpjas šādos saldajos ēdienos: jāņogās, apelsīnos, citronos, kivi, zemenēs, plūmēs un arbūzos. Un šādos dārzeņos: paprika, sīpoli, pētersīļi, kāposti, sparģeļi, tomāti un spināti.
Medus
Kopš seniem laikiem medus ir novērtēts tā unikālo ārstniecisko īpašību dēļ. Cilvēki to bieži sauc par dabisko antibiotiku . Šim produktam ir antibakteriālas, pretvīrusu, pretsēnīšu, pretiekaisuma, antioksidanta, antiseptiskas un brūču dzīšanas īpašības, kuras varat izmantot savā labā!
Kanēlis
Kanēlim ir sena vēsture gan kā garšvielai, gan kā ārstniecības līdzeklim, taču tā īpašības ir patiesi unikālas! Daudzas labvēlīgas vielas, ar kurām ir bagāts kanēlis, var apturēt baktēriju un sēnīšu, tostarp Candida ģints, augšanu. Kanēlis ir bagāts ar antioksidantiem. Garšviela labvēlīgi ietekmē arī aizkuņģa dziedzeri, regulējot cukura un insulīna līmeni asinīs un ir labākā diabēta profilakse.
Ingvers
Ingveru tradicionāli lieto saaukstēšanās un gripas ārstēšanai, taču tā diurētiskās īpašības tika atklātas tikai nesen. Saskaņā ar pētījumiem ingvers palīdz iznīcināt gripas vīrusus un palielina imūnsistēmas spēju cīnīties ar infekciju.
Ingveru ieteicams lietot kā profilakses līdzekli pret sliktu dūšu un vemšanu, kustību slimībām, grūtniecības un ķīmijterapijas kursu laikā. Ingveru plaši izmanto arī kuņģa darbības traucējumu gadījumā, lai mazinātu sāpes no osteoartrīta, un tas ir pat dabisks vēža profilakses līdzeklis.
Lasi arī: Spēcīgā gaišreģe Vanga atstāja savu pareģojumu 2024. gadam, tā viņa prognozēja
Eikalipts
Eikaliptu var izmantot kā lokālu antibiotiku, jo, uzklājot uz ādas, tas nogalina baktērijas. Šo augu kā garšīgu un veselīgu piedevu tējai plaši izmanto, lai cīnītos pret infekcijām, ārstētu visu veidu klepus un kā efektīvs pretdrudža līdzeklis . Eikalipts tiek uzskatīts arī par dabisku antiseptisku līdzekli, kas iznīcina sēnītes, baktērijas un vīrusus.
Ehinācija
Šis augs satur vielas, kas paaugstina imūnsistēmas aktivitāti, mazina sāpes, mazina iekaisumu un piemīt pretvīrusu un antioksidanta iedarbība. Profesionāli ārstniecības augu speciālisti iesaka lietot ehināciju, lai ārstētu urīnceļu infekcijas, kandidozi, ausu infekcijas, pēdas sēnīti, sinusītu, siena drudzi un pat lēnu brūču dzīšanu.
Kā liecina pētījumi, ehinācijas ekstrakts aktīvi cīnās ar herpes vīrusu, tiek izmantots saaukstēšanās un gripas apkarošanai, kā arī iznīcina tādas baktērijas kā Staphylococcus aureus.
Ābolu sidra etiķis
Šis produkts satur ābolskābi, kas ir pazīstama ar savām pretvīrusu, antibakteriālajām un pretsēnīšu īpašībām. Ābolu sidra etiķis ir nāvējošs visu veidu mikrobiem, kas uzbrūk mutes dobumam, un darbojas kā sūklis, izvadot no turienes toksīnus un kaitīgos mikroorganismus.
Lauru lapas
Lauru lapām piemīt apbrīnojama spēja nomākt vai iznīcināt plašu kaitīgo mikrobu un sēnīšu klāstu, ļaujot labvēlīgajām baktērijām mūsu organismā vairoties.
Labākā aizsardzība pret slimībām ir profilakse! Vienkārši pievienojiet šos produktus savam ikdienas uzturam un pārliecinieties par savu veselību. Dalieties ar sirds siltumu ar saviem mīļajiem un pastāstiet viņiem par vienkāršu veidu, kā retāk apmeklēt aptiekas!