Ielūkojies nedaudz nākotnē un uzzini, kas katru Zodiaka zīmi sagaida 2017. gadā!

girl-bubbles

Līdz 2017. gada sākumam ir aptuveni četri mēneši, kas no vienas puses liekas daudz, taču no otras – kas gan ir nieka četri mēneši, jo mēs visi ļoti labi zinām, ka laiks skrien vēja spārniem, tāpēc atļausimies mazliet ieskatīties nākotnē!

Piedāvājam Tev iepazīties ar jaunā 2017. gada horoskopu un uzzināt, ko tad īsti šis gads mums atnesīs! Šis gads būs Gaiļa gads, bet Gailis ir Saules simbols, jo diena taču iesākas tā dziedāšanu, turklāt Austrumu valstīs tas saistās ar Saules enerģiju. Gaiļa simboli ir drosme, laipnība, lojalitāte, cieņa un nemateriālās vērtības, bet kāds tas īsti šis gads izvērtīsies katrai no zodiaka zīmēm – cik tas būs veiksmīgs?!

Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu, kas Tevi sagaida 2017. gadā 


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close