Iemesli, kāpēc sievietēm nevajadzētu lietot vīriešu skuvekļus; par #3 nevarēju iedomāties!

capture

1.Skūšanas leņķis

Vīriešu skuvekļu asmeņu leņķis ir lielāks, kas attiecīgi nozīmē, ka šie asmeņi ir “agresīvāki” attiecībā pret ādu. Vīriešu skuvekļi ir paredzēti pamatā sejas apmatojuma skūšanai, un kā mēs zinām, bārdu un ūsu matiņi ir daudz cietāki kā ķermeņa apmatojums – tāpēc arī asmeņi ir “agresīvāki”. Sievietēm šāda asmeņu agresivitāte nozīmē saskrāpētu un kairinātu/apsārtušu ādu.

2.Skuvekļa forma un kustība

Sieviešu skuvekļu rokturiem ir lielāks izliekums, lai būtu labāk pārredzams laukums, kuru sieviete skuj. Tāpat sieviešu skuvekļiem ir kustīgāka galviņa, kas paredzēta lielāka nedīdzena laukuma skūšanai viena vēziena laikā.

3.Skuvekļa galviņas mitrinošā josliņa

Sieviešu skuvekļiem šī josliņa ir lielāka, jo sievietes āda ir uzņēmīgāka kairinājumiem. Tāpar arī josliņas ķīmiskais sastāvs atšķiras izejot no tā, kas ir vairāk nepieciešams vīriešiem un kas sievietēm.

 

Lasi vēl: Īsa pamācība, kā pareizi skūties mājās

Avots: rd.com


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • No Post found

 • Viens komentārs

  1. Uzdrošinies, sper soli un piepildi savus sapņus! https://goo.gl/MQAn8g

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close