Iemesli, kāpēc sievietēm nevajadzētu lietot vīriešu skuvekļus; par #3 nevarēju iedomāties!

capture

Varētu šķist, ka skuveklis ir un paliek skuveklis, un ka uzbūve tiem visiem ir vairāk vai mazāk tāda pati, kā arī funkciju tie pilda vienu un to pašu, bet tā vis nav! Vīrietim ir jālieto vīriešu skuvekļi, bet sievietēm – sieviešu, un mēs atklāsim kāpēc!

Sievietes nereti pērk vīriešu skuvekļus, jo tie ir manāmi asāki un nodrošina tuvāku skuvumu, tai pat laikā nemaz neaizdomājoties par to kā atšķiras sieviešu un vīriešu skuvekļi un kāpēc sieviešu skuvekļiem piemīt citas īpašības! Esam apkopojuši sarakstu, kur ir uzskaitītas atšķirības starp sieviešu un vīriešu skuvekļiem, kas tev liks padomāt divreiz pirms pirkt vai aizņemties skuvekli no savas otrās pusītes!

Lasi vēl: Īsa pamācība, kā pareizi skūties mājās

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt kāpēc tev nevajadzētu izmantot vīrieša skuvekļus!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Viens komentārs

  1. Uzdrošinies, sper soli un piepildi savus sapņus! https://goo.gl/MQAn8g

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close