Īsta asinspirts: 9. klases izlaidums Kurzemes pusē pārvēršas traģēdijā

11.jūnija vakarā Kurzemes pusē nelūgti ciemiņi kādas izlaiduma svinības pārvērtuši traģēdijā, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Zlēku pamatskolas bijušie audzēkņi tovakar svinējuši 9. klases izlaidumu, kad ap pustrijiem naktī svinības apmeklējuši nelūgti viesi. Izceļoties asākai vārdu pārmaiņai, turpat absolventu acu priekšā nodurts kāda skolēna radinieks.

Brīdi vēlāk asinīm pielietajā pagalmā viena pēc otras iestūrējuši līķu rati un vairākas vietējas policijas automašīnas. Likumsargi uzsākuši notikušā izmeklēšanu un nopratinājuši šokētos aculieciniekus.

Lasi vēl: Ārsti dalās šausminošākajās lietās, ko pacienti ir teikuši pirms savas nāves – #5 uzdzen šermuļus!

Policija raidījumam apstiprinājusi, ka par 39 gadus vecā vīrieša nonāvēšanu uzsākts kriminālprocess, taču plašāku informāciju izmeklēšanas interesēs nesniedz.

Avots: 


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close