Izlaiduma kleitu NEKAD neiegādājies internetā – lūk, kādēļ! (+ FOTO)

Sievietēm, kurām nav nervu un pacietības doties garajos pasākumu kleitu meklējumos pa neskaitāmiem veikaliem, noteikti viena no iecienītākajām lietām ir interneta veikali.

Viss preču klāsts ir atrodams vienā lapā. Lai arī perfektā apģērba meklēšanas laiks arī ir diezgan ilgs, tik un tā tas aizņem daudz mazāk laika un pūļu nekā staigāšana pa veikaliem.

Tomēr ne vienmēr vari būt pārliecināta par to, ka tas, ko saņemsi, atbildīs tam, kas bija redzams internetā ievietotajā bildē – it īpaši tas attiecas uz to, ja apmeklē dažādas apšaubāmas interneta veikalu adreses.

Šeit mēs esam apkopojuši dažādus neveiksmīgus gadījumus, kas kalpos tev kā pierādījums tam, ka ne vienmēr vajag uzticēties interneta veikaliem. Šo sieviešu vietā es noteikti nevēlētos būt!

Lasi vēl: «Piedzēros un iepirkos internetā» tev vienkārši ir jāredz, kas no tā iznāca!

Avots: viralthread.com


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close