Joga var atbrīvot no plakanās pēdas. 17 vingrojumi

joga
Jogas speciālisti uzskata: regulāri katru dienu veicot speciālus vingrojumus, 4–6 mēnešu laikā iespējams atbrīvoties no jebkura veida plakanās pēdas.

1. Pēdu grozīšana. Vispirms vingrojumu veic, sēžot uz krēsla, pēc tam – stāvus. Kājas – plecu platumā, pēdas viena otrai paralēli. Vispirms saliek kopā papēžus, atgriežas sākumstāvoklī, tad saliek kopā pirkstgalus un atkal ieņem sākuma stāvokli. Gan sēdus, gan stāvot, vingrojumu izpilda 10 reižu. Stāvot, var pieturēties pie krēsla atzveltnes.

2. Vispirms, sēžot uz krēsla, pēc tam stāvot kājās, izgriež pēdas uz sāniem (vispirms uz ārmalu, tad iekšmalu). Sēžot un stāvot, katru kustību atkārto 10 reizes.

Lasi arī: Jogas vingrinājumi, kas palīdzēs atbrīvoties no vēdera tauciņiem

Šķir nākamo lapu un uzzini pārējos vingrojumus, kas to ļaus paveikt!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close