Kā pareizi flirtēt, lai viņš skrietu tev pakaļ; Padomi veiksmīgam flirtam

Kā pareizi flirtēt

Kā pareizi flirtēt! Flirts – spēle, ar kuras palīdzību var kādam likt saprast, ka jums viņš patīk. Flirts var būt pavisam nevainīgs un nekaitīgs, apmainoties ar smaidiem un skatieniem. Vai arī nest sevī  daudz spilgtāku seksuālu raksturu.

Meitenes flirtē instinktīvi, pat nenojaušot par to. Tur smaids, tur skatiens aiz  pus nolaistām skropstām – tie visi ir flirta elementi. Interesanti, vai ir kādi flirta noteikumi? Varbūt, lai pievērstu sev interesējošā objekta uzmanību, vajadzētu veikt kādas darbības, bet varbūt veiksmīgam flirtam svarīga ir spilgta un atmiņā paliekoša āriene?

 

Kā pareizi flirtēt: izskats

Ārējais izskats, protams, ietekmē to vai flirts būs veiksmīgs vai nē. Tomēr šeit nav svarīgs krūšu, gurnu vai vidukļa izmērs, bet gan sakopta āriene, kvalitatīvs meikaps, taisna stāja. Patīkams smaržu aromāts, skaists manikīrs, gaumīgi piemeklēts apģērbs- tas viss būs jūsu plus. Ja gribat sev pievērst uzmanību, tad pievienojiet savam tēlam kaut kādu sarkanu detaļu: šallīti, rokassprādzi, piekariņu, sarkanu lūpu krāsu.

Sarkana krāsa ir ļoti aktīva un seksuāla, tā pievelk apkārtējo uzmanību, pamudina uz rīcību. Bet arī pārspīlēt ar to nevajadzētu, tas var sakairināt vīrieti un to aizbaidīt.

Kā pareizi flirtēt: skatiens

Neatkarīgi no tā, kāds ir jūsu mērķis flirtējot, svarīga loma šajā spēlē ir skatienam. Paskatoties tieši acīs jums interesējošam vīrietim , noturiet skatienu dažas sekundes un pēc tam novērsiet to uz citu pusi. Pēc kāda laika atkal varat paskatīties cilvēkam tieši acīs.

Tādā veidā jūs viņu ieintriģēsiet un ļausiet noprast, ka viņš jums ir interesants. Bet, lai arī cik caururbjošus un vilinošus skatienus jūs raidītu uz flirta objektu, nekas neizdosies, ja jūsu sejā būs skumja izteiksme. Tādēļ smaidiet flirta laikā. Ar parasta smaida un skanīgu smieklu palīdzību var panākt ļoti daudz.

Lasi arī: Paņēmieni, kā likt vīrietim skriet tev pakaļ; Tas strādā

Ķermeņa kustības

Ķermeņa kustības arī var likt saprast puisim to, ka ir jūs ieinteresējis. Viegls rokas pieskāriens,  nedaudz uz sāniem noliekta galva (tas liecina par to, ka jūs interesē runas biedrs) , pieskaršanās matiem, spēlēšanās ar auskariem vai rokassprādzi, skaidri signāli tam, ka neesat pret to, lai iepazītos ar viņu.

Ja esat nolēmusi pirmā pieiet pie puiša, tad padomājiet kā jūs sāksiet sarunu.  Izdomāt kaut ko pārāk oriģinālu nevajadzētu, tā kā jūsu sarunas biedrs var jūs vienkārši nesaprast. Bet arī teikt banālas, visiem jau apnikušas frāzes arī nevajadzētu.

Lai šie padomi darbotos, jums jābūt, galvenokārt, par sevi pārliecinātam, ka esat neatvairāms. Jo bez tā nekādas rekomendācijas nespēs palīdzēt pievērst sev simpatizējoša cilvēka uzmanību.

Kā piemānīt meiteni tā, lai viņa tev skrietu pakaļ? SPIED ŠEIT, lai lasītu!

Leave a Comment