Paņēmieni, kā likt vīrietim skriet tev pakaļ; Tas strādā

zeltene

Katra sieviete vēlas iekarot vīrieša sirdi, taču ne katra zina, kā to var izdarīt. Vai obligāti jātaisa pār plastiskās operācijas? Vai arī jāatbrīvojas no citām konkurentēm?

Mīlestība – ar noslēpumiem bagāta lieta un reizēm, lai to sasniegtu vajag veikt dīvainas darbības.

Lasi arī: Kādas meitenes patīk puišiem?

Taču ir vispārīgas rekomendācijas, ko var piedāvāt visām sievietēm, lai tās varētu iekarot vīriešu sirdis.

Šķirstiet lapu uz priekšu, lai uzzinātu visus paņēmienus

COMMENTS

 • <cite class="fn">jj</cite>

  Saīsinot- viss ko vīrietis grib ir lai tu esi smuka un daudz nerunā pretī. Paldies par šo dzīves mācību, iešu pastāstīt atvasītei. 🙂

 • <cite class="fn">bb</cite>

  Galīgas muļkības ,es pateikšu kā likt skriet pakaļ,negāzties pirmajā randiņā gultā! Ja pametīs tad nebij nemaz īsts vīrietis !

  • <cite class="fn">anna</cite>

   Pilnīgi piekrītu.Bija situācija,ka pirmo reizi
   satiekot ,kā vēlāk izradījās savu nākamo vīru es viņam iesitu pļauku.Kad mums jau bija bērni viņš atzina,ka ja es būtu rīkojusies savādāk toreiz,tad diezvai mēs dzīvotu kopā.

 • <cite class="fn">bb</cite>

  ,es pateikšu kā likt skriet pakaļ,negāzties pirmajā randiņā gultā! Ja pametīs tad nebij nemaz īsts vīrietis !

 • <cite class="fn">antifem</cite>

  skriet pakaļ vispār ir feministu padarīšana 🙂 ja meiča ir tik lepna par sevi ka negrib panākt ne soli pretī, tik izbauda kā šai skrien pakaļ, tad lai arī samierinās ar tādiem pašiem feministu piekritējiem, nīkuļiem 😀 pēc tam tikai visas sūdzas, ka ‘īstie’ vīrieši pazuduši 😀

 • <cite class="fn">Gita Mullere</cite>

  nosper maku un laidies kājas pār pleciem! 😀 galvoju – skries pakaļ!

 • <cite class="fn">Minny</cite>

  Vai šis ir google translate garadarbs? “Zvaniet un satiekaties ar vīrieti pa reizēm nedēļā retāk.” – kā vispār latviešu valodā tik muļķīgi var veidot teikumu! Turklāt nevis “satiekaties”, bet “satiecieties”! Tiesa, šīs nav vienīgās “pērles”.

 • <cite class="fn">Ewa</cite>

  Man tapa skaidrs, ka svarīgākais ir staigāt uz skaistumkopšanas saloniem, tēlot muļķi un ikdienā mēģināt sevi iestīvēt neērtā vakarkleitā. Ir tāds labs teiciens par to, ka svarīgi būt pašam sev. Tāda turēšanās pie plāna punktiem, lai tikai iepatiktos vīrietim, izskatās stulba un izmisuma pilna. Vīrietim daaaudz labāk iepatiksies gudra, pašpietiekama sieviete, kura savās ikdienas gaitās skrien kedās un cauros džinsos, nekā no saloniem iznākusi lelle, kura vīrieša priekšā mirkšķina actiņas un tēlo dumjo blondīni. Tādas sievietes der vienai naktij. Tās, kuras no sevis neko netēlo – visai dzīvei.

 • <cite class="fn">Aicis</cite>

  Nekas netika minēts kad jābūt un jāmāk strādāt, tātad neviena ar šīm lieliskām īpašībām vīrietim nav vajadzīga, ja viņa nemāk izvārīt ēst tad pēc mēneša šī būs jau beikta un tādām esot jābūt mūsu Latvju preilenēm, labi ka manai nav šīs obligātās īpašības.

 • […] Lasi arī: Paņēmieni, kā likt vīrietim skriet tev pakaļ; Tas strādā […]

Leave a Comment