Kā sievietei uzvesties sociālajos tīklos, lai nesabojātu reputāciju

la5.2.

 

 

Ievieto fotogrāfijas, kas ir piedienīgas
Rūpīgi izvērtē fotoattēlus pirms tos publicē sociālajos tīklos publiskai apskatei. Izvēlies ievietot tikai tādas fotogrāfijas, kas ir piedienīgas un vēlams – uzņemtas estētiskā vidē. Der ielāgot, ka nepiedienīgu fotoattēlu vai aizskarošu un rupju tekstu publicēšana dažkārt ir beigusies ar darba zaudēšanu vai nepieņemšanu darbā.

“Mūsdienās sociālie mediji veido daļu no mūsu personības un identitātes. Jāņem vērā, ka to vērtē gan potenciālais, gan esošais darba devējs. Organizācijas vēlas pieņemt darbā kolēģus, kuri ir vērtībās un izpratnē tuvi organizācijas vērtībām, līdz ar to mūsu uzvedība sociālajos medijos jāskata arī no šī aspekta,” pauž Danēvičs.

Pēc viņa teiktā, svarīgi ir neļaut emocijām gūt virsroku un sociālajos medijos zaudēt cieņu pret atšķirīgiem viedokļiem, valsti, kurā dzīvojam, vai konkrēto uzņēmumu, kurā strādājam. Ir pieņemami, ka viedokļi atšķiras, bet naids, tolerances trūkums pret atšķirīgo, vardarbības attaisnošana tomēr ir pretrunā civilizācijas pamatpostulātiem, viņš piebilst.

Mazāk žēlojies

Ja tavs sociālais profils ir publisks, ielāgo, ka sociālie tīkli nav īstā vieta, kur žēloties. Tavas personiskās problēmas, visticamāk, ir interesantas tikai taviem tuvākajiem cilvēkiem, nevis plašākai sabiedrībai. Protams, dažkārt vari izpaust emocijas tīklā. Taču – ja tu pārāk bieži uz savas sienas rakstīsi vēstījumus no sērijas “dzīve ir briesmīga”, tu radīsi par sevi priekšstatu kā par vāju cilvēku, kas nespēj atrisināt savas nedienas.

Atbilstoši novērtē sevi

Statusa apraksts filozofiskā stilā, protams, nav nekas slikts, taču – ja tajā jūtama pārmērīga pašpārliecinātība, tas vairs nav labi. It īpaši tajā gadījumā, ja sieviete dzīvē nevar lepoties ar kaut kādiem īpašiem sasniegumiem.

Ievēro pareizrakstības normas

Internetā arvien vairāk izplatīta ir rakstīšana ar gramatiskajām kļūdām. Tomēr – ja tu cieni citus un sevi, raksti gramatiski pareizā valodā. Tas noteikti atstās labu iespaidu par tevi.

Spied “patīk” pie ierakstiem, kas patiešām aizkustina

Spied “patīk” tikai uz tiem sociālo tīklu vēstījumiem, kas patiešām tevi aizkustina, nevis uz visiem pēc kārtas. Tas radīs priekšstatu par tevi kā par sievieti, kurai ir sava stabila vērtību sistēma

la.lv

Leave a Comment