Kāpēc klepus nepāriet: 7 iemesli, kāpēc pieaugušajiem rodas un nepāriet mokošs klepus

Kāpēc klepus nepāriet

Kāpēc klepus nepāriet: Pārmērīgs klepus moka veselu mēnesi vai pat ilgāk – bet parastā ārstēšana nepalīdz? To izraisa vesela virkne retu slimību, kurām vajag speciālu ārstēšanas pieeju.

Visbiežāk klepus ir saistīts ar saaukstēšanos. Vīrusi vai baktērijas, bojājot elpošanas ceļu gļotādu, izraisa klepus refleksu. Saslimšanas sākumā – klepus ir sauss un mokošs, taču pēc pāris dienām parādās mitrums – un dzīve sāk uzlaboties. Pēc mūsdienu profilakses – no klepus var atbrīvoties 10-14 dienu laikā.

Par pašu nepatīkamo tiek uzskatīts klepus, kas radies traheīta dēļ, kad kaklā un aiz krūtīm pastāvīgi rodas sāpinoša sajūta, neizdodas atklepoties, Sli**ba traucē miegam un mieram. Atvieglojumu rada karstais piens un medikamenti, kuri bloķē klepus centru galvas smadzenēs vai arī nervu receptorus trahejā un bronhos. Antibiotikas traheīta laikā palīdz reti, taču organisms parasti izveseļojās 2 nedēļu laikā.  “Parējās” parādības ieklepošanās veidā vēl var saglabāties uz kādu laiku.

Lasi arī: Pagatavo klepus konfektes! Fotorecepte soli pa solim

Par visbīstamākajām tiek uzskatītas bakteriālās Sli**bas, pirmkārt – plaušu iekaisums. Taču mūsdienu diagnostikas sniegtās antibiotikas palīdzēs šo problēmu atrisināt. Ko darīt, ja visi tradicionālās ārstēšanas metodes ir izmēģinātas, taču bez efektiem? Ar ko varētu būt saistīts šāds stāvoklis?

Šķir otru lapu, lai uzzinātu iemeslus, kāpēc nepāriet klepus

Leave a Comment