Kas tev jāzina pirms došanās uz salonu, lai uztaisītu gela manikīru? Izsveram plusus un mīnusus

UV starojums

Sievietēm, kuras uztraucas par iespējamu pigmentācijas veidošanos uz ādas, vajadzētu jautāt manikīrēm pēc sauļošanās krēma iemasēšanas roku ādā pirms roku likšanas zem UV lampas, kuram ir maksimāli augsts SPF aizsargfiltrs, tā kā UV stari gan LED gan fluorescentajās lampās ir ļoti intensīvi.

Iespējami nagu bojājumi

Nagi netiek bojāti, ja gels tiek uzklāts un nožāvēts UV lampā tam paredzētajā veidā. Ideāli uzklātam gelam vajadzētu burtiski noslīdēt no nagiem saskarē ar acetonu. Ja meistaram nākas noplēst gelu no nagiem, tad, visticamāk, ir izvēlēta nepareiza žāvēšanas metode vai tās ilgums konkrētajam gelam. Attiecīgi kopā ar gelu noies arī nagu virsējā kārtiņa. Gels pats par sevi tikai dehidrē nagus.

Lasi vēl: Esi pirmā, kas uzzina šī pavasara jaunākās manikīra modes tendences!

Visi geli nav vienādi

Ja vēlies uzklāt pēc iespējas saudzīgāko gelu nagiem, tad izvēlies to, kura sastāvā nav kampara, toluola, dibutilftalāta un neviens formaldehīdu savienojuma.

Neaizraujies

Kā jau iepriekš minējām, gels pats par sevi dehidrē nagus. Ik pēc divām gela uzklāšanas reizēm vajadzētu ieturēt nelielu pauzi un pajautāt savai manikīrei labāko veidu, kā atkopt un mitrināt nagus. Nekad neļauj savai manikīrei uzklāt tev gelu no jauna, pirms nagi nav apstrādāti ar nagu mitrinošiem/kopjošiem līdzekļiem!

Avots: rd.com

Leave a Comment