Tas, ko svešinieks lidmašīnā izdarīja mātei, kuras bērns raudāja, liks atkal noticēt labajam cilvēkos!

airplane-passengerss

Kurš gan nav kādreiz, lidojot, pieredzējis, ka bērni niķojas, lielākie spārda krēslu ar kājām, vai mazuļi vienkārši ilgstoši raud.

Garš lidojums, noslēgtā telpā–blakus traucēkļus paciest nav viegli, īpaši, ja tev pašam nav bijuši bērni, tu nesapratīsi. Mammu dzīve nav viegla– īpaši, ja vienai jādodas ceļojumā ar vairākiem bērniem. Lai kā viņa pūlētos, bērniem ir savi niķi, vajadzības, kuras viņi izteiks kā nu vien prot un mammas(protams, arī tēti), lai kā arī censtos, ne vienmēr spēs novaldīt savas atvasītes. Tāpēc vēlamies dalīties ar stāstu, kurš internetā ir kļuvis ļoti populārs, kas parāda, ka neliela laipnība var paveikt lielas lietas!

Kādas lidmašīnas pasažiere, Andžela Birda, dalījās ar piedzīvoto, kas viņu aizkustināja līdz asarām.

 

Šķir lapu tālāk, lai lasītu viņas stāstu:


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close