Spēles, kuras Brazīlijai izmaksāja 12 miljardus. Lūk, kā Olimpiskā pilsētiņa izskatās pēc 6 mēnešiem

rio-olimpiskas-speles

Tikai sešus mēnešus pēc grandiozo Brazīlijā notikušo Olimpisko spēļu pasākuma internetā ir izplatījušies attēli, kas parāda diezgan šokējošus skatus, cik ļoti ir izmainījusies olimpiskā pilsētiņa.

Diemžēl jāsaka, ka Olimpisko spēļu vesturē Brazīlija nav pirmā valsts, kura pēc spēļu rīkošanas nespēj atrast pielietojumu celtajām ēkām.

Šī pati problēma ir bijusi gan Grieķijai, gan Krievijai (lai kā censtos Sočos iedvest dzīvību, tas klājas ļoti grūti), gan citām valstīm.

Nesen Rio uzņemtās fotogrāfijas ataino īsajā laika posmā notikušās pārmaiņās olimpiskajā pilsētiņā, kas rada jautājumu – kādu mantojumu šīs spēles atstāj Dienvidamerikas nācijai?

Lasi arī: Jauniete, kura nēsā bērnu izmēra bikses un sapņo par Olimpiskajām medaļām!

Šķir lapu tālāk, lai redzētu, kā šobrīd izskatās Rio olimpisko spēļu pilsētiņa!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close