Mazajam ponijam patīk dejot

Tik smieklīgi un piemīlīgi kā ponijs dejo un izrāda savu graciozitāti!

Reklāmas dievi vienmēr cenšas piesaistīt maksimālu potenciālo klientu uzmanību. Dažreiz pat ar absolūti absurdiem un nesaprotamiem lēmumiem.

Bet ir arī reklāmas mākslas darbi, kas neizraisa neizpratni vai vēlmi ātri izslēgt TV, bet rada prieku un apmierinājumu.

Parasti labas reklāmas ķīla ir piemīlīga un neaizmirstama dzīvnieka klātbūtnē. Piemīlīgi dzīvnieki viegli piesaista skatītāja uzmanību. Un jūs nevarat novērst savas acis no ekrāna.

Tas ir tas, ko nolēma darīt Interneta pakalpojumu sniedzējs “Three”. Šī reklāma ir neliels stāsts par to, ko mazais ponijs dara laikā, kad cilvēki to neredz.

Uzņēmuma darbinieki parādīja savu iztēli un nolēma, ka ponijs varētu dejot! Kāpēc ne? Iepriekš neviens nebija redzējis poniju dejojam. Video veidotāji radās iespēja tikt pie labas mūzikas un nākt klajā ar neticami skaistu un mīlīgu galveno varoni!

Spied nākošo lapu, lai noskatītos video…


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close