Virsraksts viņa grēksūdzei ir “Es tiekos ar kādu, neskatoties uz to, ka esmu precējies”. Džerods raksta:
“Man ir jāatzīstas. Es satiekos ar kādu un es esmu precējies.
Viņa ir pasakaina meitene. Viņa ir skaista, gudra, viltīga, stipra un viņai piemīt ārkārtīgi liela ticība Dievam. Man patīk viņu aizvest uz kino, vakariņās, vietējiem koncertiem un vienmēr pateikt to, cik viņa ir skaista. Es nevaru atcerēties, kad es esmu bijis dusmīgs uz viņu ilgāk par 5 minūtēm un viņas smaids šķiet, ka vienmēr izgaismo manu dienu, lai cik grūta vai nepanesama tā būtu.
Dažreiz viņa, man negaidot, apciemo mani darbā. Pagatavo man brīnišķīgas pusdienas vai palutina ar kaut ko speciāli man gatavotu. Es nevaru to aprakstīt, cik laimīgs es jūtos, tiekoties ar kādu pat tad, kad esmu precējies. Es ierosinu jums to pamēģināt, lai saprastu, cik brīnišķīgi tas var mainīt jūsu dzīvi!
Ak! Vai es minēju, ka sieviete, ar kuru es satiekos ir mana sieva? Ko gan citu jūs gaidījāt?
Tas, ka tu esi precējies, nenozīmē, ka tavai randiņu dzīvei ir jābeidzas.
Man bija nepieciešamība turpināt randiņus ar savu sievu. Mēs abi pateicām “jāvārdu”, bet tas nenozīmē, ka, nu, darbs ir izdarīts un varam nelikties nezinis viens par otru visu atlikušo mūžu. Pārāk daudzas attiecības ieslīgst rutīnā, tāpēc, ka cilvēki vairs netiecas viens pēc otra.
Atcerieties pirmos randiņus, kad abi mulsāt no skatiena vien. Saglabājiet un atjaunojiet šīs sajūtas savās attiecībās. Turpiniet izzināt sevi caur otru un otru caur sevi. Meklējiet jaunas sajūtas, piedzīvojumus un emocijas kopā.
Tas ir attiecināms uz jebkurām attiecībām, ne tikai laulību. Ir nepieciešama abpusēja interese un vēlēšanās būt kopā. Atdevei no abiem partneriem ir jābūt 100%, bet attiecībās kopā katram ir jādod 50%, lai kopā veidotu 100% brīnumainas attiecības.
“Jāvārds” nav kā stop zīme interesantai kopdzīve, tas ir kā starts jauniem kopīgiem horizontiem, turpinot vienam otra izzināšanas ceļu. ”
Avots: rottenpanda.com