Neparasts kritērijs, pēc kura sievietes izvēlas vīriešus

?????????????????????????

Katrai sievietei ir savs uzskats, kā vajadzētu smaržot vīrietim, uzskata psihologs Kreigs Roberts (Craig Roberts) un viņa kolēģi no Stirlingas Universitātes. Pie tam runā par parastu ķermeņa aromātu, kurš daiļā dzimuma pārstāvēm var sniegt tādu kā bioloģisko padomu savās izvēlēs.

Speciālisti veica eksperimentu ar brīvprātīgo palīdzību. Viņi paprasīja vīriešiem, lai tie 2 dienas paguļ vienā un tajā pašā kokvilnas t-kreklā. Pēc tam sievietēm paprasīja novērtēt smaržu no 1 līdz 7 baļļu skalā  (1 – pavisam nepatīk, 7 – ļoti patīk).

Pēc 3 mēnešiem eksperimentu atkārtoja. Apbrīnojami, ka visas sievietes par vislabāko smaržu nosauca to pašu, ko pirmajā reizē.

Zinātnieki uzskata, ka sieviešu smaržas izvēle palika nemainīga, jo tā ir balstīta uz ģenētisko izvēļu noteiktiem ķermeņu aromātiem.

 “Cilvēki var izmantot partnera smaržu, lai instinktīvi noteiktu šī personas imūnsistēmas kvalitāti. Sievietes neapzināti izvēlēs vīriešus ar atšķirīgu genotipu, tādejādi nodrošinot dažādas imunoloģiskās priekšrocības saviem pēcnācējiem”, – skaidro profesors Robs Bruks (Rob Brooks). 

 

avots: passion.ru 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru