Solārijs: 6 droša iedeguma noteikumi, kas jāzina ikvienam!

solarijs1

Pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados, kad atpūta pludmalē Francijā kļuva par prestižu laika pavadīšanas veidu, iedegums sāka simbolizēt veselību un pārticību.

Pirms tam iedegusi āda tika uzskatīta par nabadzības un zemas izcelsmes pazīmi. Ziemas tumšajos mēnešos, kad saules būtiski pietrūkst, aktuāls kļūst jautājums: apmeklēt solāriju vai ne.

Ultravioletie stari cilvēkam ir būtiski nepieciešami, jo tie D vitamīnu pārvērš aktīvā frakcijā, stiprina imunitāti, uzlabo asinsriti, veicina elpošanas orgānu slimību profilaksi, atvieglo ādas stāvokli psoriāzes un piņņu izsitumu gadījumā, paātrina brūču sadzīšanu un rosina tā sauktā prieka hormona endorfīna sintēzi. No rudens līdz pat pavasarim klimatisko apstākļu dēļ sauļošanās prieki dabā mums ir liegti, tāpēc izmantojams vienīgi solārijs.

Lasi arī: Iedegums bez sauļošanās – ar paštonējošiem līdzekļiem. Vai nekaitē?

Šķir nākamo lapu un vēlreiz iegaumē droša solārija apmeklējuma noteikumus!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close