Vai atceries Robertu no filmas Meklējot kapteini Grantu? Lūk kā viņš izskatās tagad

 

13631507_1220485064638217_4086509560668137534_n

Leģendārā PSRS laika daudzsēriju filma Meklējot kapteini Grantu bija īsta sensācija un viens no lielākajiem tā laika hītiem! Filmas viens no galvenajiem varoņiem bija Roberts – pazudušā kapteiņa Granta dēls. 

Roberta lomas attēlotājs ir Ruslans Kurašovs (Руслан Курашов). Filmēšanas brīdī puisim bija tikai 14 gadi. Pēc milzīgā projekta filmešānas beigām (daudzsēriju filma tika filmēta 2 gadus), Ruslans turpināja filmēties dažādos projektos. Tomēr viņa pamatnodarbošanās bija dejotājs, tāpēc ļoti daudz filmās mēs viņu neredzējām.

Pēdējo reizi mediju virsrakstos Roberta lomas atveidotājs parādījās dažus gadus atpakaļ saistībā ar to, ka viņš parādu dēļ varēja zaudēt savu dzīvokli. Izrādās, ka Ruslana dēlam ir smaga Sli**ba, kuras ārstēšanai katru mēnesi nepieciešami ievērojami līdzekļi. Ruslans tādējādi iekūlās lielos parādos, jo ar saviem ienākumiem nespēja nosegt gan ārstniecības, gan citus izdevumus. Ieķīlājot savu dzīvokli, viņš naudu aizņēmās no krāpnieciskas shēmas, un šobrīd jau vairākus gadus tiesājas par to, lai nezaudētu visu, kas viņam pieder.

Lasi arī: Vai atceries Mēriju no filmas Meklējot kapteini Grantu? Lūk kā viņa izskatās tagad

Par filmu:

Nu jau pagājuši 33 gadi kopš filma piedzīvoja savu pirmizrādi 1986 gadā. Daudzsēriju filmas sižets bija balstīts uz divām sižetiskām līnijām! Pirmā līnija bija par franču rakstnieka Žila Verna dzīvi un laiku, kā tapa viņa viens no slavenākajaiem romāniem “Kapteiņa granta” bērni. Otra sižetiskā līnija bija tā, kas piešķīra daudzsēriju filmai tās leģendāro statusu – uz romāna motīviem balstītie piedzīvojumi, meklējot kaut kur pasaules jūrās un okeānos pazudušo kapteini Grantu.

Lords Glenervens kopā ar sievu Helēnu ir devušies savā kāzu ceļojumā ar kuģi Dankans. Kuģa ekipāžai izdodas noķert haizivi, kura ir aprijusi šapmpanieša pudeli ar dokumentiem, kurus daļēji ir iznīcinājis ūdens. Teksti ir rakstīti trīs valodās, un pēc tiem noprotams, ka kapteiņa Granta kuģis ir cietis katastrofā kaut kur uz 37 paralēles dievidu puslodē. Izglābties esot izdevies diviem matrožiem un pašam kapteinim.

Lords Glenerverns nolemj doties palīgā, līdzi ņemot arī kapteiņa Granta bērnus – Robertu un Mēriju.

Tiem, kas grib atsvaidzināt savu atmiņu ar šo filmu, piedāvājam iespēju to noskatīties (visas sērijas pieejamas tikai krievu valodā):

Pārējā sērijas ir raksta otrajā lapā! 

—————-

 

Šķir otru lapu, lai redzētu kā Roberta lomas attēlotājs izskatās šobrīd 

 

COMMENTS

Leave a Comment