VAI TU ZINĀJI? Apbrīnojams paņēmiens kā cīnīties ar depresiju

Pumpkin-seeds

Šis būs diezgan negaidīts jaunums sevišķi tiem, kas cenšas no stresa atbrīvoties ēdot šokolādes tāfelītes, batoniņus un tortes… 

 

Pirmkārt: saldumu ēšana neuzlabo garastāvokli.

Otrkārt: Lai uzlabotu omu vairāk piestāv ķirbju sēklas. Tās ir pievienotas produktu sarakstā, kas visefektīvāk uzlabo garastāvokli – pat efektīvāk nekā šokolāde.

Šo sarakstu apkopoja britu zinātnieki – tur arī tika iekļauti rīsi, lasis, kokosa rieksti, sparģeļi, kvinoja, spināti un pupas. To lietošana samazina stresu un cīnās ar depresiju. Pat zinot to – kā parādīja 2000 aptaujāto cilvēku atbildes – katrs otrais tomēr dod priekšrocību neveselīgai pārtikai.

 

Lasi arī: 3 veidi kā konvertēt depresiju… naudā

 

Taču katrs trešais lūdz palīdzību no radiniekiem. Stresu parasti ēdot saldumus cenšas apkarot vīrieši, un tādā veidā viņi sabojā savu fizisko un psihisko stāvokli.

Avots: myjane.ru

loading...

COMMENTS

 • <cite class="fn">Inga</cite>

  Kāds tam sakars ar depresiju? Vai raksta autori zina, ko nozīmē “depresija”?

 • <cite class="fn">jogists</cite>

  depresija ir enerģētisko kanālu disbalanss
  var palīdzēt savas iekšējās dziednieciskās enerģijas daļēja pamodināšana – noskaitot Pašrealizacijas Protokols – neliela lūgšana, pēc tam – ikdienas meditācijas 10 minūtes pēc sahadža joga metodikas

 • <cite class="fn">Inga</cite>

  1) Stresam ar depresiju nav nekāda sakara! ,2) Ja arī cilvēkiem ir depresija….vispirms vajag sakārtot valsti lai cilvēkiem nav par ko nonākt līdz depresijai!

Leave a Comment